Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Szarpie na zimnym silniku


Szymon-26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Pierwszy raz od 3 lat jak zakupiłem Audi mam z nią problem więc chcę was się poradzić bo szkoda jezdzić po mechanikach i karzą mi wszystko wymieniać po kolei.Problem jest po nocy gdy silnik jest zimny odpali ale jakby chodził na 2 gary i trzesie strasznie budą, trwa to około 10 sekund a potem jest już ok silnik wskoczy na obroty takie jak powinny byc na ssaniu dodam że czuć w kabine spaliny ale tylko ssaniu,podłaczony był pod vaga ale zero błedów.Mam założony gaz ale problem tkwi w układzie paliwowym bo na gazie rano odpale bez problemu.Co było sprawdzone bądz wymienione świece kable wszystkie filtry przepływomierz sprawny przepustnica wyczyszczona i przeprowadzona adaptacja jeden mechanik powiedzial ze mogę miec walniety elektrozawór opar ale jak wiadomo jak cyka to jest sprawny(tak mi sie wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam gaz i to nie jest normalne :naughty:

budą też może trzepać od sądy...

jaki to błąd?

i dla pewności poczytaj o problemach z czujnikami temperatury i immo...

i odpal go wieczorkiem i sprawdź czy nie skacze iskra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podłącze się do tematu.Mam podobny problem co Szymon-26.Dodatkowo dużo mi pali.VAG nie pokazał błedów.Podobno może to być sonda.W związku z tym pytanie:

W ARG mam dwie sondy,w komorze silnika i koło katalizatora.Jeśli jest walnięta to która z nich może robić podobne problemy i jest odpowiedzialna za spalanie.Czy na Vag osobno można sprawdzić jedną i drugą sondę?

(przepływomierz wymieniony ,przepustnica czyszczona zaadoptowana,świece sprawdzane).

:sick3:

Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...