Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Seryjne A4 1,6 dzień przed giełdą:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiecie co...oceńcie to moje A4, powiedzcie, że jest brzydkie, zeby łatwiej było mi się z nim rozstać ;( Życie jest niesprawiedliwe - to ja go wypatrzyłem, ja dałem zaliczke, ja przy nim robiłem po nocach, ja dbałem, ja polerowałem, a realia są smutne - jako 18-latek niestety miałem w portfelu tylko 2k zł, więc reszte musiał dołożyć ojciej. Budujemy dom i trzeba sprzedać niunię, a jak odbiorę swoje pieniądze, to chyba honda civic będzie. Nawet nie wiecie, jakie to jest uczucie;/ - teraz mam przynajmniej motywację, zeby zarobić na drugie audi, bo do wszystkiego chcę dojśc sam i nie chcę, żeby mi ktoś kasy dokładał do auta, a później wypominał...Jak potrzebujecie dobrego DJ'a, to macie u mnie zniżkę;p Jak po jutrzejszej giełdzie wrócę do domu tramwajem, to chyba się będę musiał napić...a z drugiej strony to nawet dobrze, bo będzie kasa na własne auto... Tak więc oceniajcie to (jeszcze) moje A4. Pzdr http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=227345741

Opublikowano

Ee.. nie przejmuj sie. Kupisz sobie kiedys lepsze. I z lepszym silnikiem.. :th: Samochod to rzecz nabyta. No chyba ze ma sie do niego sentyment.. :rolleyes:

Opublikowano

Dokładnie zgadzam sie z poprzednikiem.. ale jak sie do czegos przyzwyczai to potem ciezko sie rozstac no chyba ze pomyslisz o nowszym modelu ?:D

Opublikowano

Nie przejmuj sie...bedzie dobrze, chociaz Civic to nie :a4fan: no ale tez jezdzi :afro:

Opublikowano
  • Autor

a gdzie ocena autka...? Civic wg mnie najlepsze rozwiazanie do powiedzmy 3k zł... (ale tylko i wyłącznie V gen)

Opublikowano

Moje wyrazy współczócia :hi: ale będzie dobrze, teraz Civic za 3 tys, posmigasz a za kilka latek A4 ale B6lub B7

Opublikowano

Chlopie,zmien swoje nastwienie z tym ''ja sam...'',bo to hipokryzja juz jest.... :bicz:

Opublikowano

Łącze się z tobą w bólu :drunk: twoja :a4fan: jest całkiem ładna jak każda seria i kolorek ma fajny. Ja przed :audi: miałem Civica z 93 r. zabawa była nie zła ale komfortu zero pozdrawiam :hi:

Opublikowano

niedługo powinneś wrócić napisz czy sprzedana? :a4fan:

Opublikowano

kupisz sobie ładniejsze i z lepszym silniekiem...

nie ma co żałować :a4fan:

Opublikowano
:( szkoda autka....
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.