Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 2.5 TDI V6 150ps

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 2.5 TDI V6

Oto co posiada

-ABS

-ESP

-Tempomat

-Relingi

-Roleta

-Komputer

-Światła przeciwmgłowe

-Przyciemniane szyby

-Autoalarm

-Wspomaganie kierownicy

-Centralny zamek+domykanie szyb

-Welurowa tapicerka

-Podłokietnik

-Alarm

-Climatronic

-Podgrzewane szyby i lusterka

-Poduszki powietrzne x4

-Elektryczne szyby x4

-Radio+CD+Navi(Becker Indianapolis)

-Reflektory ksenonowe

-Lakier metallic

-Alufelgi 17

-Elektryczne lusterka

-Elektryczny szyberdach+po odsłonięciu podsufitki przyciemniany widok na niebo:D

-Skrzynia automatyczna tiptronic

-Immobilizer

Parę zdjęć

9TMmr.jpg

9TRlJ.jpg

9TWl0.jpg

9U0ki.jpg

Jak możecie to proszę o opinie na temat tego silnika, bo długo się zastanawiałem nad kupnem

Opublikowano

Odnośnie silnika ( tak słyszałem ) że 2,5 TDI w audi są kiepskie. Ale chyba w A6 :mysli:

co do samochodu super :D kominki jeszcze wyczyść żeby się błyszczały i wtedy będzie lux

+ za szybki

generalnie ładna :)[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 13:12_________________________________________________mysle ze czarny gril by bosko wyglądał :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

w tym zestawieniu życzę Ci bezawaryjności, bo na pewno się przyda.

Ładne autko :) aczkolwiek biedne wyposażenie jak na 2,5 :blink:

Co do silnika poszukaj (jest o tym na prawdę sporo, nawet specjalny wątek o silnikach 2,5)) :szukaj: większość sprawia duże i drogie problemy

ze swojej strony życzę żeby się sprawowało i nie sprawiało kłopotów [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 13:14_________________________________________________

Odnośnie silnika ( tak słyszałem ) że 2,5 TDI w audi są kiepskie. Ale chyba w A6

chłopie to te same silniki

Opublikowano

Właśnie ! Bezawaryjności :) ale może nie będzie tak źle, są przypadki że chwalą ludzie :hi:

Opublikowano

Bardzo fajna audina :decayed:

Opublikowano

Taka sama jak moja :confused4: niemalże identyczna

Życzę tylko bezawaryjności :kox:

ile masz przebiegu? moja ma niby 174tyś km a pompa oleju sie skończyła :cool1:

Także jak będziesz rozrząd robił to nie zapomnij jej wymienić i łańcucha który ja napędza :decayed:

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 14:21_________________________________________________i to skrzynia tiptronic a nie zwykła :gwizdanie:

Opublikowano

kox :kox:

tempomacik dobra sprawa :good:

Opublikowano
  • Autor

184 tys ma przejechane ale było w niej wszystko robione na 175 tys km, wymieniony rozrząd, wałki, pompka itd.

Opublikowano
było w niej wszystko robione na 175 tys km, wymieniony rozrząd, wałki, pompka itd.

czyli ma dużo więcej km nalatane

Opublikowano

Fajny silnik :decayed:

Pozatym ładna. A co to za ``( przełożenie sport)`` masz ??

Opublikowano

może chodzi mu o kickdown bo innego sportu tam nie widzę

Opublikowano

NO także sie pytam ;]

Opublikowano
  • Autor

byłem z nią u mechanika by tam wszystko posprawdzał i nie sugerował by miała więcej przejechane niż ma

obok tempomatu mam przełącznik na tryb sportowy skrzyni biegów

Opublikowano

To ten kto robił te wałki albo wymienił zapobiegawczo albo mechanik sie nie zna i auto ma dużo więcej nalatane :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:03_________________________________________________Pierwszy raz o czymś takim słyszę pokaż to :decayed:

Opublikowano

wałki lecą przy dużo większych przebiegach, tak z doświadczenia widzę, inaczej musiał by ktoś lać jakiś zły olej albo strasznie ją eksploatować i/lub nie serwisować

Opublikowano
  • Autor

albo po prostu przyjechała z niemiec i było trzeba zrobić dla świętego spokoju duszy i ciała:D

Opublikowano

różnie to bywa...

Mi pompa oleju padła i łańcuch ale hydraulikę i wałki mam perfect i to ori :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:11_________________________________________________

obok tempomatu mam przełącznik na tryb sportowy skrzyni biegów

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ide zobaczyć do mojej też może mam sport trajbe :kox:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:12_________________________________________________nie no stary nie gniewaj się że się smieje ale nie ma czegoś takiego

no chyba, że jakiś Makgajwer tam rezzał :disgust:

Opublikowano

Opisz no co to za przełącznik a my Ci powiemy od czego on jest ;)

Opublikowano

Zrób im foto to sie odczepią od Ciebie.

Bo tak to są nie do wartościowani że nie mają takiego cuda :polew:

A może to włacznik do LPG :mysli:

:polew:

Opublikowano

w 2.5 TDI ??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:23_________________________________________________ło j**any :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.