Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Auto samo dodaje gazu


wiciux6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem posiadaczem A4 1.9 TDI o symbolu AJM na pompowtryskach i od paru dni mam problem. Na wstępie pragnę zaznaczyć iż CDIF nic nie pokazuje, żadnych błędów. Problem dotyczy następującej przypadłości, a mianowicie: podczas jazdy przeważnie powyżej 2 tyś obrotów po zdjęciu nogi z gazu auto oczywiście zwalnia ale samochód sam co jakiś czas dodaje gazu i auto zaczyna ciągnąć. Zdarzenie się pojawia systematycznie aż obroty spadną poniżej 2 tyś, ale to nie jest reguła bo i przy 1,8 tyś też czasami ma to miejsce. Przypadłość nie ma miejsca w momencie kiedy wcisnę sprzęgło.

Bardzo proszę o pomoc i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Lukasz_N

z tego co pamiętam któryś z kolegów miał taki problem jak jechaliśmy na zlot (Nowak?) i po skasowaniu błędu już było ok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zaleceniem tak zrobię.[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 12:47_________________________________________________Jednak zrobiłem inaczej. Nie rozbierałem pedału przyspieszenia tylko zainwestowałem parę złotych w czujnik abs (inter cars 150 zł) i po kłopocie.

PS.

Bardzo dziękuję za pomoc użytkownikowi "teddy74" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą :mysli: ciekawe czy ,,władza" uwierzyła by w samoistne przyspieszanie auta.... ,, ot i stąd ta prędkość" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...