Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja nadkole sobie sam zrobiłem i wg mnie wygląda lepiej niż oryginał od s4 :wink4:

Porobiłem nacięcia, odpowiednio je ustawiłem, pokleiłem na gorąco i pomalowałem.

to moze bys sie pochwalil zdjeciami ... ?

albo wkoncu wpadl w srode ... :naughty:

robiles juz soft u Witka ? ile wypluło ?

Opublikowano

to moze bys sie pochwalil zdjeciami ... ?

albo wkoncu wpadl w srode ... :naughty:

robiles juz soft u Witka ? ile wypluło ?

Nadal czekam na info od Witka kiedy mogę wpaść :wallbash:

Póki co byłem na sprawdzeniu i nie ma przeciwskazań do nowego sofciku :>

Mam nadzieję że będę miał to co Ty bo wszystko robię wg Twojego projektu :tongue4:

Co do środy to wpadnę jak już furka będzie odpowiednio zestrojona.

Pozdro

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie nadkola od s-ki, ile kosztuje i gdzie kupowałeś?

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie odnośnie nadkola od s-ki, ile kosztuje i gdzie kupowałeś?

ASO ... ~90 zł .. :decayed:

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie nadkola od s-ki, ile kosztuje i gdzie kupowałeś?

ASO ... ~90 zł .. :decayed:

i wszystko jasne dzięks :notworthy:

Opublikowano

Witam

U mnie nadkole

ASO 95zł ( chyba kupie oryginał)

zamiennik 25zł

I jeszcze jedno pytanie czym grozi jazda na ( turbinie od AWX bez zmiany softu ) mam już wirusa.

Chodzi mi o maksymalnie 1000 km może 2000km czas między zmianą turbiny a softu ( do Warszawy mam kawałek!!!!

Będą jakieś efekty specjalne, czy wogóle da się jeździć.

I jeszcze czy ktoś może polecić hamownie w okolicach Wrocławia ( w sobotę robie logi i w końcu muszę się dowiedzieć co mam wgrane. Pytam się o hamownie bo z lektury wywnioskowałem ze hamownia hamowni nie równa. Ze niektóre zdrowo przekłamują .

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze jedno pytanie czym grozi jazda na ( turbinie od AWX bez zmiany softu ) mam już wirusa.

Chodzi mi o maksymalnie 1000 km może 2000km czas między zmianą turbiny a softu ( do Warszawy mam kawałek!!!!

Będą jakieś efekty specjalne, czy wogóle da się jeździć.

niczym .. turbulm bedzie dmuchac jak mu kaze stary soft w ECU .... [czyli tak samo jak na starej turbinie]

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Napisałem to w innym wątku ale chyba warto też tutaj wkleić a więc:

Moi drodzy,

nadkole można samemu zrobić... 2h roboty i kasa w kieszeni :wink4:

Oto co udało mi się wyrezać:

1m.JPG 2m.JPG 3m.JPG 4m.JPG

5m.JPG 6m.JPG 7m.JPG

Wykonanie:

Pozdrawiam

Kowicz

Opublikowano

Przy takim nadkolu nie zarzuci coolera błotem/woda?

Opublikowano

Przy takim nadkolu nie zarzuci coolera błotem/woda?

Prędzej zarzuci w oryginale, tu są otwory skierowane w dół i nie ma takiej możliwości, gwarantuję :)

Opublikowano

Prędzej zarzuci w oryginale, tu są otwory skierowane w dół i nie ma takiej możliwości, gwarantuję :)

W oryginale też są w dół :polew:, a cena w ASO do B5 też nie zabija - 89 PLN :> Ale trzeba przyznać, że Rezacz z Ciebie niezły :good:

Opublikowano

Pasuje nadkole z a4 do passata b5?

Opublikowano

Spanky to teraz tylko 0,216 założyć i jakiegoś FMIC i 160KM jak nic. Mi już chip nie wystarcza i zaczyna mi chodzić po głowie zestaw jakiś na +.

Opublikowano

Ja poszedłem w śladami Spanky'ego ale wygląda na to, że powoli go przeganiam bo już mam zamontowany FMIC, jeszcze tylko rurki podłączyć (leżą w garażu) i jazda :naughty:

Aha... no i jeszcze wtryski ale to już musi poczekać :confused4:

Niedługo zdam relację z montażu całego FMIC :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Spanky to teraz tylko 0,216 założyć i jakiegoś FMIC i 160KM jak nic. Mi już chip nie wystarcza i zaczyna mi chodzić po głowie zestaw jakiś na +.

kiedys myslalem powaznie nad dalszym modami ale juz nie chce mi sie ladowac kasy w starego parcha ...

[powolutku mysle nad zmiana :naughty:]

Ja poszedłem w śladami Spanky'ego ale wygląda na to, że powoli go przeganiam bo już mam zamontowany FMIC, jeszcze tylko rurki podłączyć (leżą w garażu) i jazda :naughty:

Aha... no i jeszcze wtryski ale to już musi poczekać :confused4:

Niedługo zdam relację z montażu całego FMIC :wink4:

uczen przerósł mistrza ... :polew:

a tak powaznie to trzymam kciuki i z niecierpliwoscia czekam na wynik koncowy .. no i mam nadzieje zobaczyc autko na zywca

Opublikowano

kowicz , porgram lajt bedziesz robil , czy w miare koks po tym wszystkim . W ile celujesz??

Opublikowano
  • Autor

kowicz , porgram lajt bedziesz robil , czy w miare koks po tym wszystkim . W ile celujesz??

pewnie w 160PS/340 Nm ... na wiecej nie pozwoli VP i sprzeglo ...

Opublikowano

Szczerze to nawet nie wiem ile teraz mam bo Witek nie dał rady mnie zhamować a teraz to już poczekam na ostateczny wynik :confused4:

Po prostu chcę żeby autko dobrze jeździło i nie było wysilone na maxa więc pewnie będzie coś koło tego co Spanky napisał czyli 160PS i 340Nm

PS. wczoraj kupiłem rurki i złączki silikonowe:

# kolanko połysk fi 50mm z www.investa.pl (5x20zł)

# rura połysk 3m fi 50mm z Castoramy (dział balustrady, coś koło 50zł)

# zwężka silikonowa fi 55mm x 50mm (wygląda jak SAMCO) www.agrokor.pl (2x40zł)

# rura silikonowa 1m fi 50mm (wygląda jak SAMCO) www.agrokor.pl (90zł)

Planuję rurki pospawać więc rura silikonowa pewnie się nie przyda ale kupiłem ją awaryjnie :wink4:

Poza tym pewnie sporo rzeczy mi zostanie... pożyjemy... zobaczymy :)

Niedługo foto relacja :tongue4:

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.