Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hamowanie w VTECH + WYKRESIK PO PROGRAMIE U ROBERTA TUNE-UP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O v-Tech'u już się tyle nasłuchałem i naczytałem, że nie mam dobrej opini o nich..... Kilka dobrych lat temu to była firma którą było można polecic z czystym sumieniem, teraz :thumbdown:

Opublikowano

wykres jak z ciapka po lekkim CHIPie :polew:

a sianko na manii trzepali za hamownię :wallbash:

Opublikowano

O v-Tech'u już się tyle nasłuchałem i naczytałem, że nie mam dobrej opini o nich..... Kilka dobrych lat temu to była firma którą było można polecic z czystym sumieniem, teraz :thumbdown:

Trzeba wiedziec gdzie jechac do Vtechu :cool1:

Tomek Pirowski niestety ale nie ogrania wszystkich punktów i dlatego taka lipa jest fakt że wiele opowiesci o nich to wygadywane brednie ale coś i tak na rzeczy jest , jak dla mnie Kraków to jedyny i własciwy Vtech :wink4: pod warunkiem że bedzie obecny Tomek na miejscu .

Opublikowano

Widziałem owe hamowanie i auto poważnie nie chciało się wkręcić, wydaje mi się,że nie gasił silnika między pomiarami.

Moim zdaniem był na awaryjnym.

Hamowali po twoim AVFa tego kolesia ze Szczecina i było widać kolosalną różnicę.

W moim T4 R5 wyszło 12koni ponad serię bez czipa i 330kkm na blacie mimo,że auto naprawdę fajnie jedzie myślę,że jednak zbyt optymistycznie.

Opublikowano

To nie problem hamowni....bez przesady rozbieznosci sa ale nie takie.

Pytanie tylko czemu nie widze temp i cisnienia w czasie pomiaru....

Moglbys wytlumaczyc co dwukrotnie spartolili przy pomiarze??

BTW.Gartuluje czasu na 1/4 :gwizdanie:

Opublikowano

Moglbys wytlumaczyc co dwukrotnie spartolili przy pomiarze??

BTW.Gartuluje czasu na 1/4 :gwizdanie:

Jak dla mnie hamowani w notlaufie...innej mozliwosci nie widze.

A brak czujnikow cisnienia i temp falszuje wyniki o kilka % nawet przy dobrze wykonanym pomiarze.

Opublikowano
  • Autor

Od czwartku wszystko gra i buczy z 40 KM zrobiło się 164,7 KM i jest Git :good: :good: :good:

771de903f22102admed.jpg

Opublikowano

No i gra :good:

Opublikowano

Od czwartku wszystko gra i buczy z 40 KM zrobiło się 164,7 KM i jest Git :good: :good: :good:

takich przyrostów jeszcze nie widziałem

toż to przecież ponad 400% :decayed::kox:

Opublikowano

upalałem to autko po chipie,lata za***iście,szczególnie 3 jest piękna :evil:

Robert,gratki :good:,to już chyba z 10 auto z pod twojej ręki jakim jeździłem,wszystkie miazga :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.