Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poszaleć audi po jeziorze :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie W12 stoi u mnie na osiedlu, musze kiedys pozyczyc... :cool:

Opublikowano

za***iste, no ja w tym roku poszaleję po śniegu 4,2 + Quattro - nie mogę się doczekać :), na jeziora nie będę wjeżdżał, bo jak się zapadnie lód to .... :rant::bicz:

Ale jakbym na 100% wiedział że się nie załamie to wjeżdżam od razu

Ciekawe jaka jest trakcja na lodzie z Q, nigdy nie jeździłem Q w zimie więc laik jestem ....

A systemy antypoślizgowe i zabezpieczające od mielenia kołami to chyba zwariuja na takim lodzie czystym....

Opublikowano

Ciekawe jaka jest trakcja na lodzie z Q, nigdy nie jeździłem Q w zimie więc laik jestem ....

A systemy antypoślizgowe i zabezpieczające od mielenia kołami to chyba zwariuja na takim lodzie czystym....

Zabawy będziesz miał pewnie sporo, powyłączać wszystko i gaz do dechy :>

Opublikowano

Na broniszach koło wawy jest więcej adrenaliny :D

Opublikowano

Miedzy rolnikami (gielda) ? :P

Opublikowano

może w czasie szaleństw ONO rolników nie ma....

Opublikowano

to jest nawigacja na zimę, wszystko gra :D

Opublikowano

Ale jak to jest z Q w zimie (bo nie mogę się doczekać), da się np. ruszyć w miarę sensownie przy gołoledzi ?? (oczywiście wiem że hamulce są jak w ośce)

Opublikowano

Tak da sie ruszyć sensownie , nawet bardzo :)

Na lodzie czy śniegu przednią ośke objedziesz jakieś 10 długości do 100 km/h :) Różnica jest ogromna.

Opublikowano

:drool: :) :)

Czyli w ziemie będzie fajno, nie mogę się doczekać.... ale z tym jeziorkiem, jakbym wiedział że utrzyma auto to też bym wjechał i poszalał (duża przestrzeń, zero przyczepności - przednia frajda)

Opublikowano

zero przyczepności - przednia frajda)

w quattro nie ma pojęcia zerowa przyczepność, nawet na lodzie :)

i nie przednia frajda tylko quatrro frajda :polew:

Opublikowano

MorgothV8

Jak zapadniesz sie pod lód to włączysz peryskop :polew: :polew: :polew:

I na bank, wszystko będzie OK! :D

Opublikowano

Na lód moją :audi: nie wjadę (tylko teoretyzowałem)

Co innego zaśnieżone polne drogi, gołoledzie itp.... :afro::evil:

Opublikowano

Ale jak to jest z Q w zimie (bo nie mogę się doczekać), da się np. ruszyć w miarę sensownie przy gołoledzi ?? (oczywiście wiem że hamulce są jak w ośce)

Auto bedzie się słuchało tak dobrze , że się mocno zdziwisz. Pamietaj tylko, że hamowanie gorsze niż w ośce ... masz cięższy samochód !

Korzystaj częściej z hamowania silnikiem.

Opublikowano

W automacie właściwie bardzo często hamuje się silnikiem... przy każdym puszczeniu gazu :naughty:

Opublikowano

Miałem 2 lata temu b3 90 2,3 quattro (136KM) w lpg. (prawdziwe quattro, czyli stały napęd na 4 koła, a nie jakieś tam haldexy to jest to)

Ten samochód jest STWORZONY do jazdy w zimę.

Ze skrzyżowań objeżdżał po prostu WSZYSTKO.

Dobre zimówki i jazdaaaa, tylko trzeba się oduczyć nawyków z ośki, ale jeśli auto zdrowe (nie bite, a takie miałem) i nie jedzie samo gdzie chce, to bardzo szybko można się nauczyć i wyczuć reakcje, co zrobić, gdy zaczyna się slizgać.

Pamiętam jak pojechałem na oblodzony placyk i zacząłem kręcić bączki wokół kolegi, który stał i nagrywał filmik. Po chwili na plac wpadł koleś Omegą i próbował zrobić to samo. Zjechaliśmy na bok i obserwowaliśmy jak rżnie swoją padlinę i mu nie wychodzi. Po chwili podjechał i pyta: "jaki mam silnik", powiedziałem, że 2,3 lpg, na co koleś stwierdził: "a to dlatego mi nie wychodzi, bo mam tylko 2,0" :bicz:

PRAWDZIWE :quattro: "żondzi"

Teraz zazdroszczę tym, co majś quattro.

Kupcie dobre opony i wpuście swoje niunie na śnieg, lód, gołoledź - to jest ich świat...

Opublikowano

:afro: Czyli będzie ostro, zimówki mam bardzo dobre, Quattro w standarzie, nic tylko zimy wyglądać :evil:

Opublikowano

MorgothV8 co do q to przeczytaj co ma Oniak w podpisie :naughty:

Opublikowano

Czytałem wielokrotnie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.