Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Białe zegary.


freestyle01

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ja sie tego naszukalem wczoraj na allegro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie będe sie upierał... ale te budziki nie są białe tylko szare w przypadku zdjęc które pokazałes. A swoją drogą czy aluminiowe listwy mozna było zamówić czy nie przypadkiem łuskowe/przed liftem w kwadraciki albo drewno lub carbon?

Szare czy biale... o tych caly czas mowa a nie o tych ktore pokazal slepy. Przeciez roznice widac golym okiem.

Nawet jesli wg Ciebie sa szare to nie takie jak w S4.

Aluminiowe listwy tez wystepuja wlasnie z tymi zegarami i najczesciej polskora takze byla to jakas opcja, podejrzewam ze tylko w polifcie bo tylko takie tarcze widzialem z elektronicznym zegarkiem ale jestem dorosly i nie bede sie spieral z kims kto sie uparl ze tak nie bylo.

Dziwny zbieg okolicznosci z tymi tarczami, dekorami i fotelami. Pewnie w pakiecie TUNERZy to kupowali albo ktos w pakiecie sprzedawal na ebay albo allegro, albo na gieldzie w Slomczynie ;) Ja potrafie przyznac sie do bledu ale widze ze niektorzy ostro stawiaja na swoim. A dekory moze latwiej byloby sprawdzic w ETKA - wtedy moze ktos tu by sie ogranal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczną wersje: biale zegary alu dekory i półskóra. Napewno montowane orginalnie. Co do zegarów to w kodach wyposazenia mam

U1U = Instrument insert w/ km/h speedo, clock tachometer, trip odometer, additional instruments with special color trim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczną wersje: biale zegary alu dekory i półskóra. Napewno montowane orginalnie. Co do zegarów to w kodach wyposazenia mam

U1U = Instrument insert w/ km/h speedo, clock tachometer, trip odometer, additional instruments with special color trim

Dzieki ze odpisales w tym temacie :) W koncu niektorych oswieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczną wersje: biale zegary alu dekory i półskóra. Napewno montowane orginalnie. Co do zegarów to w kodach wyposazenia mam

U1U = Instrument insert w/ km/h speedo, clock tachometer, trip odometer, additional instruments with special color trim

Dzieki ze odpisales w tym temacie :) W koncu niektorych oswieci.

no kórwa nie wierze że taki shit ori wstawiali, nie chodzi mi tu o biały kolor tarcz, pal licho, ale o te wszystkie ikonki, które są cały czas widoczne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...