Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KME Stan lpg w zbiorniku? dobrze pokazuje?


tovisto

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

Zalozylem instalacje lpg z elektroniką KME i mam pytanie czy te kontrolki dobrze pokazują stan gazu w butli? Sprawdzilem stan na liczniku przy butli( ten wskaznik tez jest elektroniczny) i pokazuje tak samo jak na kontrolce w aucie. Pokazuje mi jeszcze pol baku ale nie wiem czy to jest prawda. Sprawdzal ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kontrolki w miarę pokazują stan rzeczy, jak zapala się czerwona to znak ze już niedługo będę tankować, jednak w powszednim moim aucie po przejechaniu 150 km pojawiała się czerwona dioda a gazu było na 250 kg :confused4:

mk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jesli sprawdziłeś że źle masz ustawiony wskaźnik poziomu gazu w butli to jedź i ustaw to, ja jak montowałem to mi gożc powiedeział że może się tak stac że na rezerwie mogę zrobi 250 km a nawet 20km to wszystko zależy od ustawień. Więc jeśli zauważyłes że źle ci wskazują kontrolki to jedź i niech ci to ustawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie kontrolki poziomu gazu (BRC Sequent24), gasną co 80 km, a na rezerwie robię jeszcze 100 km.

Mógłbym to regulować, ale po co? Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia - patrzę na kontrolki, przebieg i od razu wiem ile mogę jeszcze przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam KME, sam możesz to ustawić, wystarczy przekręcać wskażnik przy butli wtedy gasną lub zaświecają się diody np. jak masz pustą butlę to przekręć w lewo żeby świeciła rezerwa...

Ale jak pisze poprzednik to jest niepotrzebne, ja za każdym razem tankuję do pełna i resetuję licznik, jak przejadę 400km to wiem że znów trzeba tankować i tak w kółko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo na czerwonej nawet 150 :) przestalem na to zwracac uwage wiem na ile wystraczy mi pelna butla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...