Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Tuner TV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chcialbym sie dowiedziec czy do mojej nawigacji http://img10.imageshack.us/img10/7484/dscn2164g.jpg bedzie pasowal ten tuner tv z aukcji umieszczonej ponizej niby ta sama Navi ale z A8 http://allegro.pl/item1171660846_tuner_tv_do_nawigacji_navi_plus_a8_d2_lift_lifting.html i czy trzeba ja tam jakos vag-iem konfigurowac odblokowywac czy cos z tych rzeczy, prosze o pomoc i z gory dziekuje :hi:

Opublikowano

będzie pasował, nic nie trzeba vagiem robić

Opublikowano
  • Autor

no to chyba sobie sprawie go bo czesto stoje na trasie w sporych korkach i wtedy przydalo by sie cos dla zabicia nudy jak jezdze sam :tongue4: a jeszcze jedno bo ponoc jest tam jakas blokada przy tych urzadzeniach ze powyzej pewnej predkosci odlacza tv czy to prawda i jsli tak to czy mozna to wylaczyc wlasnie przy pomocy vag-a ??

Opublikowano

nie wiem jak to się wyłącza, zapytaj rysia z forum

i spiesz się bo cena okazja...

Opublikowano

musisz ewentualnie odblokować funkcje video in motion, gdy jest zablokowana to tylko na postoju masz obraz i dzwięk, a jak ruszasz samochodem to masz tylko dżwięk i wyswietla się komunikat , że dla twojego bezpieczeństwa nie będzie wyświetlany obraz :)

Opublikowano
  • Autor

no sa dwie takie aukcje 2 jeszcze wieksza okazja http://allegro.pl/item1179433053_audi_a8_99_02r_lift_tuner_tv.html tylko zostaje jeszcze sie dowiedziec czy to sprawne jest, a co do rysia to jak juz bede to mial to apytam dzieki wielkie :) moze jak mi sie uda to jakies fotostory umieszcze z montazu tego ustrojstwa :naughty:

no i wlasnie o to mi chodzi o to wyłaczanie w czasie jazdy, a dokladniej wiesz moze jak to zrobic ??

Opublikowano

ten nie wiadomo czy jest okazją bo nie każdy ma wejścia chinch z tyłu

Opublikowano

Kupiony. Teraz tylko montaz. Ale gdzie go zamontowac w sedanie?

Opublikowano

:polew::good: :good:

schowek lub bagażnik

ja bym poszedł w schowek

Opublikowano
  • Autor

hmm no to teraz pytanko takie czy w aucie wlasnie powinno byc okablowanie do podlączenia tego tunera czy trzeba dodatkowo samemu rezac bo u siebie rozebralem i cos nie widze zadnych kabli aby mozna bylo to podłączyc :disgust:

bagaznik.th.jpg

a te kable oznaczone strzalkami sa podlaczone do jakiegos sprzetu co to moze byc fotke dokladniejsza wkleje pozniej ale moze ktos wie co tam moze byc? :mysli:

dscn2414b.th.jpg

Kupiony. Teraz tylko montaz. Ale gdzie go zamontowac w sedanie?

nie "mow" ze to Ty kupiles ten tanszy z tych aukcji :chytry:

sprawdz czy dasz rade to podłączyc tez u siebie :)

Opublikowano

no przecież nie macie kabli to jak chcecie to podłączać :decayed:

Opublikowano

podejrzewam ze to jest sterownik dynamicznego systemu nawigacji :cool1:

spisz numer tej czesci

Opublikowano

hmm no to teraz pytanko takie czy w aucie wlasnie powinno byc okablowanie do podlączenia tego tunera czy trzeba dodatkowo samemu rezac bo u siebie rozebralem i cos nie widze zadnych kabli aby mozna bylo to podłączyc :disgust:

bagaznik.th.jpg

a te kable oznaczone strzalkami sa podlaczone do jakiegos sprzetu co to moze byc fotke dokladniejsza wkleje pozniej ale moze ktos wie co tam moze byc? :mysli:

dscn2414b.th.jpg

Kupiony. Teraz tylko montaz. Ale gdzie go zamontowac w sedanie?

nie "mow" ze to Ty kupiles ten tanszy z tych aukcji :chytry:

sprawdz czy dasz rade to podłączyc tez u siebie :)

To jest tuner TMC. Dzieki niemu mozesz odbierac informacje TMC i masz info z navi na fisie.

Aby podlaczyc tune rpotrzebujemy kabli i anteny. Sa 2 rodzaje kabli do 2 rodzaji tunerow.

1054.jpg

1172790140

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie ni mamy kabli :tongue4: ale kolega mentryb wlasnie tez znalazl te kable ktore powinny byc tylko ktory :mysli: koszt tego kabla to jakies 100zł zobaczymy jak to wyjdzie :wink4: a ten pierdzielnik to cos od radia jak odlączalem to przestawalo grac tu jest fotka z nr-em

1e710d97b00973e7m.jpg

Opublikowano

[...] a jeszcze jedno bo ponoc jest tam jakas blokada przy tych urzadzeniach ze powyzej pewnej predkosci odlacza tv czy to prawda i jsli tak to czy mozna to wylaczyc wlasnie przy pomocy vag-a ??

Jeśli jest zablokowana opcja oglądania TV w czasie jazdy musisz mieć dodatkowo interfejs, który to ominie. :good: Przerabiałem to ostatnio w RNSie. Koszt interfejsu ok. 300pln. :evil:

Opublikowano

etam..można samemu ogarnąć po taniości wyłącznik na can'y :)

Opublikowano

Ale to nawigation plus. Pic caly jest w tym ze w adapterach z allegro jest przelacznik ktory odlacza sygnal gali jak chcemy ogladac tv w czasie jazdy

Opublikowano
  • Autor

adamooo a wiesz jak to zrobic ?? jesli tak to zgłosze sie do Ciebie o porade, oczywiscie jak bede to mial juz zamontowane i pod warunkiem ze bede w ogole :kox:

Ale to nawigation plus. Pic caly jest w tym ze w adapterach z allegro jest przelacznik ktory odlacza sygnal gali jak chcemy ogladac tv w czasie jazdy

no zobaczymy bo jak jest mozliwosc wylączenia tego bez adaptera to poco przeplacac :naughty:

Opublikowano

adamooo a wiesz jak to zrobic ?? jesli tak to zgłosze sie do Ciebie o porade, oczywiscie jak bede to mial juz zamontowane i pod warunkiem ze bede w ogole :kox:

Ale to nawigation plus. Pic caly jest w tym ze w adapterach z allegro jest przelacznik ktory odlacza sygnal gali jak chcemy ogladac tv w czasie jazdy

no zobaczymy bo jak jest mozliwosc wylączenia tego bez adaptera to poco przeplacac :naughty:

Masz parktronika? Jeśli masz to w przyszłości możesz podłączyć do tego interfejsu np. kamerkę cofania. :good:
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Masz parktronika? Jeśli masz to w przyszłości możesz podłączyć do tego interfejsu np. kamerkę cofania. :good:

niestety nie mam ale nie wykluczam ze w przyszlosci cos wykombinuje :) puki co z tym tunerem moze powalcze :wink4: ale dodatkowa kamera cofania to by sie czasem przydala :good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 22:12_________________________________________________kolego mentryb oraz inni co chcieliby sobie zamontowac tuner tu znalazlem fajny link ale w jezyku angielskim ale moze si eprzydac :)http://web.archive.org/web/20070531182732/www.nav-plus.com/instructions/tv.html[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 17:01_________________________________________________http://www.a6klub.pl/allzakladamy-tv-do-rns-d-fotoblog-dla-opornych-takich-ja-vt21115.htm?sid=3a9b6354dbb5eb5e09f3a45bdb0219f3

na forum Audi A6 znalazlem przydatny link do tego tematu jak ktos bedzie jeszcze montowal tuner to napewno mu sie to przyda :> Ja zaczynam na weekend jak przyjdzie do tego czasu antena i kabel :naughty: [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:35_________________________________________________http://www.a6klub.pl/a6-c5blokada-tv-vt2449.htm

a tu kolejny do zdjecia blokady ogladania w czasie jazdy trzeba to sprawdzic w naszych autkach jak ktos to zrobi predzej prosze o podzielenie sie wynikami :)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 20:41_________________________________________________odświeżam temat, gdyz nie udalo mi sie do konca uruchomic tej instalacji, mianowicie nie mam obrazu, wlacza sie opcja ogladania TV ale tylko wyswietla mi szary ekran badz pasy i przeskakuje jakby po kanalach, nie wiem czy to kwestia kodowania czy moze cos innego macie moze jakies sugestie i co do kodowania czy trzea je zmianiac w navi czy nie i jezeli tak to wiecie moze jak to ma wygladac? prosze o jakies sugestie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.