Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PZU AC nierzetelna wycena!_


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupiłem AC w PZU na cąły rok. 2 miesiące po wykupieniu polisy miałem szkodę, którą likwiduję z AC. I teraz się zaczyna. Za uszkodzony błotnik tylny(wymiana), drzwi (wymiana), felga alu do maliwania, zderzak tylny do malowania wycenili 3000zł!!!!. przy wypłacie od razu sobie ukradli 10%, bo pojazd starszy niż 9 lat i nie miałem w okresie 6 mies AC! Koszty naprawy: blacharz ok 1000 zł, lakiernik ok. 1000zł, części ze schrotu (ćwiara z drzwiami ok 1000zł)!!! To za co mam przywrócić auto do popredniego idealnego stanu! Banda złodziei. Nie dałem w łapę i teraz muszę dołożyć. Gdybym nie wykupił AC w PZU tyle samo by mnie to kosztowało. Gdzie błąd: nierzetelna wycena? Jeszcze nie wiem ile by to kosztowało w ASO, ile nowe takie elem. blacharki kosztują? To jest skandal! Czy ktoś miał kiedyś do czynienia z reklamacją wyceny i wygrał, co trzeba robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech biegły sądowy zrobi Ci wycenę i pomoże sporządzić pisemko w którym na starszy sądem i rzecznikiem ubezpieczonych (weźmie za to 200-300 zł) ale uwierz mi na pewno pomoże - wiem to z autopsji...(walka z ubezpieczycielem tyle że nie PZU a Hestią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno ale czy to zdarzenie było z Twojej winy czy ze sprawcy jeżeli z Twojej to jak była zawarta umowa na AC czy z udziałem własnym (lepsze zniżki) czy bez. Bo znając PZU (nie mam złych opinii o niej z autopsji) jest raczej lojalna firmą i straszenie ich paragrafami bez przeczytania na jakich warunkach się zawarło umowę jest walką z wiatrakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj umowe, bo pewnie jest tam zapis, ze twoj wklad w naprawe auta to 10-20%, jedz do ASO i poproś ich o wycene naprawy. Nawet jak robisz z AC to i tak naleza ci sie nowe i orginalne czesci, a ubezpieczalnie WSZYSTKIE I ZAWSZE zanizaja i to bardzo mocno.jak bedziesz znal zawartosc umowy, to daj znac to napiszemy odpowiednie pisemko:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % masz opcje WYCENA ten kto robił Ci to ubezpieczenie to albo Ci tego niepowiedział albo sam zdecydowałeś że będziesz płacił mniejszą składkę z ryzykiem udziału własnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...