Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podczas jazdy czasami zapala mi się kontrolka od hamulców


philipsss

Rekomendowane odpowiedzi

co sie dzieje jak podczas jazdy czasami zapala mi sie kontrolka czerwona (zatrzymaj auto) i pomarańczowa od ABSu???

P.S.podczas stania w korku jak powoli dojeżdżam do innego samochodu i delikatnie wciskam hamulec to skrzypi mi pod pedałem tak jak by abs sie załączał?.....:/ ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechu4don ma rację. U kumpla były takie same objawy niestety ale vag nic nie pokazał :wallbash: każdy czujnik wyjmowaliśmy czyściliśmy i z powrotem do auta. Oczywiście zasyfiony był ostatni :disgust:. Czyszczonko i z głowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat zeby nowego nie tworzyc .

u mnie w B5 AEB Quattro zapala sie kontrolka z wykrzyknikiem dopiero jak samochód sie rozbuja na nierównościach ,a poziom płynu jest pomiedzy min i max ,dokładnie w połowie ,nie kumam czasami tego samochodu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolej płynu-też tak miałem,ale na zakrętach-dolewka rozwiązała problem,ale równie dobrze może być winny czujnik poziomu płynu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje jak podczas jazdy czasami zapala mi sie kontrolka czerwona (zatrzymaj auto) i pomarańczowa od ABSu???

P.S.podczas stania w korku jak powoli dojeżdżam do innego samochodu i delikatnie wciskam hamulec to skrzypi mi pod pedałem tak jak by abs sie załączał?.....:/ ;(

mam dokładnie to samo, vag nic nie pokazuje, czujnik jest zapieczony i nie chce go wyjmować, zeby nie ukręcić, zostawie chyba tak jak jest, chyba ze ktoś ma jakies patenty na zapieczony czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...