Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] Brakuje mocy powyrzej 3,5 tys obrotów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam autko ladnie zbiera sie do 3,5tys obr potem tak jakby slabnie. Brak innych objawów

Opublikowano

sprawdzałes skracanie kolektora dolotowego ? Filtr powietrza ? Jaki przebieg ? Rozrzad zrobiony ?? Co pokazał VAG???

pozdrawiam

Opublikowano

Logi dynamiczne przepływki czasów wtrysku i bedzie wiadomo

Opublikowano
  • Autor

Jak kupiłem auto zostały wymienione wszystkie filtry i rozrząd czyli jakieś 15000km temu. Sprawdzałem skracanie kolektora dolotowego i nie reaguje na gaz. Jak auto chodzi i odłączę wężyk od podciśnienia to sie przełącza ale nie wiem czy z krótkiego na długi czy odwrotnie.

Opublikowano

Sprawdz schemat podcisnien czy wszystko sie u Ciebie zgadza, może mechanik podczas robienia rozrządu coś źle podłączył ?? Ja bym szukał nieszczelnosci podcisnienia... sprawdz wszystkie gumowe wężyki

pozdrawiam

Opublikowano

Wydaje mi sie ze nie sensu bić piany bo to tylko wróżenie z fusów, podłaczenie Vaga odczytanie błedów i logi to podstawa.

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki panowie będę musiał wybrać sie do jakiegoś dobrego elektromechanika

Opublikowano

zmień temat, pisze się POWYŻEJ !!!

Opublikowano

Logi dynamiczne przepływki czasów wtrysku i bedzie wiadomo

jak to się robi w benzynie wolno ssącej ?

Opublikowano

Może kierownica powietrza przy kolektorze padła? Jak u mnie ułamało się ramię kierownicy to auto straciło kilkanaście kucy, a przy 3.500 obrotów silnik chciał wyskoczyć spod maski... Po naprawie wszystko wróciło do normy.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jak kupiłem auto zostały wymienione wszystkie filtry i rozrząd czyli jakieś 15000km temu. Sprawdzałem skracanie kolektora dolotowego i nie reaguje na gaz. Jak auto chodzi i odłączę wężyk od podciśnienia to sie przełącza ale nie wiem czy z krótkiego na długi czy odwrotnie.

z długiego na krótki przełącza się przy ok. 4200 obrotów

3.0 ASN

kolektor2.jpg

update:

i jak poradziłeś sobie z brakiem mocy ?

Pozdrawiam

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 21:03_________________________________________________Witam

Skracanie dolotu

http://www.a6klub.pl/s6-c5-42-v8-skracanie-dolotu-vt26578.htm

Pozdro

3.0 ASN schemat podciśnienia

kolektor.gif

40 - 100mm

41 - 100mm

42 - 100mm

43 - 370mm

44 - 80mm

45 - 60mm

46 - 90mm

47 - 170mm

48 - 60mm

49 - 245mm

50 - 60mm

51 - 60mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.