Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z opuszczaniem szyb od strony pasażera.


psychol1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z opuszczaniem szyb elektrycznych od strony pasażera. Mianowicie kierowaca może podnosić i opuszcać szyby ale od strony pasażera to nie działa już. Czy to będzie problem przełącznika? Czy może być coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - jeśli wcześniej działało a teraz nie, wygląda to na walnięty przełącznik podnoszenia szyby.

Jest jeszcze możliwość uszkodzenia wiązki między przełącznikiem a sterownikiem prawych drzwi - możesz to sprawdzić podpinając się VAGiem do modułu komfortu (46) i odczytując błędy.

Masz 2 rodzeje tych przęłączników - do czerwca 2002 stosowano 10-pinowy 8Z0 959 855 (65zł ASO), póżniej 4-pinowy 8Z0 959 855 B (55zł ASO). Zaczinj od sprawdzenia który masz. Aby ograniczyć koszty, możesz poszukać przełącznika na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wiązka chyba nie powinna być walnięta ponieważ od strony kierowcy można opuszczać i podnosić szybę. Chyba że dla pasażera jest osobna wiązka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wiązka chyba nie powinna być walnięta ponieważ od strony kierowcy można opuszczać i podnosić szybę. Chyba że dla pasażera jest osobna wiązka?

sprawdz wiązkę w drzwiach pasażera i wtedy będiesz miał pewność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wiązkę miedzy przełącznikiem w drzwiach pasażera a silnikiem w tych samych drzwiach - to, że pozostała część wiązki jest OK, już wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...