Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja u siebie uaktywniłem i zadziałał :)

innymn na spocie tez włączałem i nie wiem czy komus sie zapalił :) mój sie pali cały czas :)

Opublikowano

ja u siebie uaktywniłem i zadziałał :)

innymn na spocie tez włączałem i nie wiem czy komus sie zapalił :) mój sie pali cały czas :)

a będziesz dzisiaj na spocie?

Opublikowano

będe ale dzis nie mam komputera :) i nie mam VAGa chce dzis normalnie spędzic spot

Opublikowano

będe ale dzis nie mam komputera :) i nie mam VAGa chce dzis normalnie spędzic spot

no szkoda :( ale cóż, rozumiem

ja będę miał kompa i VAGa - to moze Łukaszr pomoże mi go ustawić bo mam problemy z konfiguracja swojego VAG-a

Opublikowano

U mnie sie pali caly czas.A My sie zastanawialismy od czego to jest :polew::naughty:

Opublikowano

U mnie sie pali caly czas.A My sie zastanawialismy od czego to jest :polew::naughty:

jak ja miałem "palmę" to się nie zastanawiałem i nie zwracałem uwagi, ale jak zniknęła to zaczęło mnie to wkurzać

Opublikowano

będe ale dzis nie mam komputera :) i nie mam VAGa chce dzis normalnie spędzic spot

no szkoda :( ale cóż' date=' rozumiem

ja będę miał kompa i VAGa - to moze Łukaszr pomoże mi go ustawić bo mam problemy z konfiguracja swojego VAG-a

[/quote']

zawsze można spróbować :)

Opublikowano

no i lipa, zakodowałem jak bozia przykazała 31001 i "palmy" jak nima tak nima.

może jeszcze ostatnia próba - reset zegarów - który to trzeba bezpiecznik wyciągnąć w B6?

Opublikowano

Może to pomoże (opis bezpieczników): http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53754

thx, wyjdę z roboty to przetestuje, tylko zastanawiam się, czy A4 ma podobnie bezpieczniki jak A6, bo w podanym linku A4 była do roku 97, a ja mam 04, a właściwie elektrykę i silnik mam już model z 05

Opublikowano

ale nizej jest powyżej 97 :)

Opublikowano

Wczoraj miałem trochę wolnego czasu, więc zajechałem do ASO. Opisałem problem z tym zegarem, powiedziałem co już sprawdziłem i zrobiłem w tym temacie i usłyszałem odpowiedź: "nie wszystkie stacje radiowe nadają ten sygnał"!!! Normalnie nie wiedziałem czy mam się śmiać, płakać, wyć z rozpaczy, załamać się... ale zachowałem zimną krew, zrobiłem Panu mini wykład na temat DCF77 i czekałem co będzie dalej. No i się dowiedziałem - zaproponowali mi sprawdzenie instalacji do tego modułu, wymianę modułu i inne bliżej niezidentyfikowane testy:) Nawet nie śmiałem zapytać ile będzie mnie to kosztowało. Jak fajnie, że w ASO pracują tak wykwalifikowani specjaliści...[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 14:18_________________________________________________

tylko który jest od zegarów????

Ja zrobiłem to od drugiej strony - odpiąłem licznik od wszystkich kabli.

Ale nawet taki reset nie rozwiązał problemu.

Opublikowano

Wczoraj miałem trochę wolnego czasu, więc zajechałem do ASO. Opisałem problem z tym zegarem, powiedziałem co już sprawdziłem i zrobiłem w tym temacie i usłyszałem odpowiedź: "nie wszystkie stacje radiowe nadają ten sygnał"!!! Normalnie nie wiedziałem czy mam się śmiać, płakać, wyć z rozpaczy, załamać się... ale zachowałem zimną krew, zrobiłem Panu mini wykład na temat DCF77 i czekałem co będzie dalej. No i się dowiedziałem - zaproponowali mi sprawdzenie instalacji do tego modułu, wymianę modułu i inne bliżej niezidentyfikowane testy:) Nawet nie śmiałem zapytać ile będzie mnie to kosztowało. Jak fajnie, że w ASO pracują tak wykwalifikowani specjaliści...et taki reset nie rozwiązał problemu.

w którym ASO byłeś?

Opublikowano

Mam następujący problem z tym zegarem:

zegar nie wyświetla żadnych cyfr, a tylko pojedyncze kreski. Przyciski nastawiania tych funkcji działają, bo widać, że coś się przełącza, także to prawdopodobnie tylko wina wyświetlacza.

Czy spotkaliście się z takim przypadkiem? Jak można naprawić ten wyświetlacz?

Opublikowano

Mam następujący problem z tym zegarem:

zegar nie wyświetla żadnych cyfr, a tylko pojedyncze kreski. Przyciski nastawiania tych funkcji działają, bo widać, że coś się przełącza, także to prawdopodobnie tylko wina wyświetlacza.

Czy spotkaliście się z takim przypadkiem? Jak można naprawić ten wyświetlacz?

na allegro widziałem "naprawa wyświetlaczy"

Opublikowano

Mam następujący problem z tym zegarem:

zegar nie wyświetla żadnych cyfr, a tylko pojedyncze kreski. Przyciski nastawiania tych funkcji działają, bo widać, że coś się przełącza, także to prawdopodobnie tylko wina wyświetlacza.

Czy spotkaliście się z takim przypadkiem? Jak można naprawić ten wyświetlacz?

Trzeba

wymienic kwarce, najszybciej znajdziesz na allegro, ewentualnie dobry specjalistczny zegarmistrz.

Opublikowano

zmieniłem kodowanie i u siebie :decayed: , ale na razie palmy brak, jak się pojawi dam znać :wink4: , chodzi to wogóle komuś z dolnegośląska :?:

Opublikowano

mi chodzi super nawet zegraek sie sam przestawił :)

Opublikowano

a ja przestawiłem ręcznie. zegarek jak nie ma "palmy" , tak nie ma. Dziwne jest ze na VAGu jest wszystko OK, kodowanie jak należy, moduł tez nie zgłasza błędu, wiec gdzie jest pies pogrzebany? Może ktoś jest w Niemczech i ma możliwość podjechania do niemieckiego ASO i zapytania się o co w tym chodzi? Bo nasze krajowe ASO to tylko najlepiej wszystko by powymieniali za słone pieniądze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.