Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wtryski i pompa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a masz jakieś błędy najlepiej to jakbyś zrobił logi i byłoby wszystko wiadomo

jaki masz stan akumulatora rozrusznika u mnie też był problem słabo kręcił wyjołem rozrusznik zawiozłem do szpeca zapłaciłem 30 zł rozkręcił nawalił smaru jakiegoś. jak zakręciłem go spowrotem to szczęka mi opadła bo chyba nigdy tak nie palił od dotknięcia

Opublikowano

samochód dalej słabo kręci :kwasny:

Słabo kręci czy długo kręci? Może aku masz lichy :naughty:

Opublikowano

rozrusznik w jakim stanie i czy pewny jesteś na 100 % co do niego

Opublikowano
  • Autor

a jak sprawdzić i zmienić dawkę startową paliwa? nie mogę znaleźć na forum

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=36744.0;highlight=dawka+startowa[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:45_________________________________________________dawka paliwa około 3 mg a startowa koło 21mg tylko nie pamiętam które kanały chyba 2 i 5[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:47_________________________________________________zrób screeny to ci powiem czy jest ok z dawkami

Opublikowano
  • Autor

Dawka na kanale 05 jest 18.6 mg i nic sie nie zmienia, nie mogę jej zmienić tej wartości, ciągle jest 18,6 :kwasny: Proszę o pomoc

Opublikowano

bo żeby ją zmienić musisz się zalogować czyli 01 później wpisujesz login adaptacje i i kanał 5 musi się coś zmieniać zmieniaj wartości co 10 i zobacz jak się zmienia

Opublikowano
  • Autor

zalogowałem się, wpisywałem wartości i nic się nie zmieniało. i dalej słabo odpala i kopci jak mu przycisnę

Opublikowano

a w dobre pole wpisujesz ? wpisujesz w pole i bierzesz test

Opublikowano
  • Autor

tak i nie działało. potem przyciskami up i dn przesuwałem i też nic nie zmieniało. ale te kopcenie to też od złej dawki paliwa?

Opublikowano

masz pełną wersje vaga bo jeśli nie to nie ustawisz

Opublikowano
  • Autor

Zauważyłem wczoraj że samochód zaczął mi dużo palić, ok 10l/100km, dalej słabo odpala i te kopcenie na czarno, jak mu przycisnę to zostawiam za sobą czarną zasłonę dymną angry nawet na jałowym kopci dość mocno. Mechanik mówił że to może być któryś z czujników, temperatury silnika, płynu chłodniczego lub paliwa i to może wpływać na te odpalanie i kopcenie. Wiatraki ciągle chodzą obojętnie czy zimny czy Ciepły... Czy to może być coś jeszcze innego?

Opublikowano

Zauważyłem wczoraj że samochód zaczął mi dużo palić, ok 10l/100km, dalej słabo odpala i te kopcenie na czarno, jak mu przycisnę to zostawiam za sobą czarną zasłonę dymną angry nawet na jałowym kopci dość mocno. Mechanik mówił że to może być któryś z czujników, temperatury silnika, płynu chłodniczego lub paliwa i to może wpływać na te odpalanie i kopcenie. Wiatraki ciągle chodzą obojętnie czy zimny czy Ciepły... Czy to może być coś jeszcze innego?

a przepływka w jakim jest stanie zrób logi dynamiczne auta

Opublikowano

Zauważyłem wczoraj że samochód zaczął mi dużo palić, ok 10l/100km, dalej słabo odpala i te kopcenie na czarno, jak mu przycisnę to zostawiam za sobą czarną zasłonę dymną angry nawet na jałowym kopci dość mocno. Mechanik mówił że to może być któryś z czujników, temperatury silnika, płynu chłodniczego lub paliwa i to może wpływać na te odpalanie i kopcenie. Wiatraki ciągle chodzą obojętnie czy zimny czy Ciepły... Czy to może być coś jeszcze innego?

mechanik moze miec racje ... podpiecie Vag'a ulatwi znalezienie usterki ...

Opublikowano
  • Autor

Podłączałem pod Vag-a i nie pokazał żadnych błędów. W środę oddaję audi do mechanika i niech szukają usterki.

Opublikowano

Podłączałem pod Vag-a i nie pokazał żadnych błędów. W środę oddaję audi do mechanika i niech szukają usterki.

ale zrób logi dynamiczne i wrzuć tutaj oszczędzi ci to kasy i nerwów i będzie wszystko wiadomo [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 15:00_________________________________________________zrób takie logi

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154293.0

i poczytaj jak się robi, to ci pomożemy

Opublikowano
  • Autor

Zdobiłem Logi dynamiczne, ale nie wiem czy dobrze

Grupa 000, 001, 002

NNvgr.jpg

Grupa 003, 011

69Fqr.jpg

Grupa 004, 008, 010

69ZnA.jpg

Sory za burdel w Logach ale pierwszy raz to robiłem. Pomóżcie, bo ja już tracę cierpliwość :wallbash:

Opublikowano

takie sobie te logi .. ale widac ze termika silnika lezy ... podejrzewam ze termostat skoro zadnego bledu w sterowniku nie bylo...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.