Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

jakiś czas jestem już zarejestrowany na Forum, ale dopiero teraz udało mi się w końcu kupić wymarzoną A-czwóreczke :>

Auto kupiłem dzięki Forum, a dokładniej od kolegi PETERKA. Auto mam dopiero od soboty i przejechałem jakieś 700km i coraz bardziej zaczyna mi się podobać.

Z wypasu szału nie ma ale jest wg mnie wszystko to co być powinno:

- elektryka szyb, lusterek i szyberdachu,

- 2 poduchy

- Klima manualna

Dźwięk silnika, napęd quattro i osiągi sprawiają że nie chce mi się z niego wysiadać.

Co do planów to póki co naprawa fotela kierowcy bo jest przetarty, tapicer umówiony już na poniedziałek.

Przed zimą może jeszcze zdecyduje się na xenony. A póki co to dbać i jeździć :rolleyes:

Aha, jeszcze kapselki do alusków trzeba by dołożyć.

Poniżej kilka fotek:

img0367resize.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0211resize.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0429resize.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0430resize.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0434resize.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0433resize.jpg

Opublikowano

Zajefajna a jeszcze bardziej docenisz ją w zimę i ze zdumieniem będziesz patrzył wsteczne lusterko czemu ludzie nie ruszają z skrzyżowania gdy ty już dawno ten manewr wykonałeś :kox: bezcenne :decayed:

Opublikowano

Q na zimę :naughty::good:

fajnie że ma założone poliftowe reflektory

Opublikowano

:quattro: i V6 :cool1:

Bezawaryjności :)

Jak będziesz dokładał xenon - HID czy oryginalnie wszystko? Bo jeżeli to drugie to od razu zwróć uwagę na odbłyśniki przy soczewce - jak lampa będzie używana.

Ja u siebie mam oryginalny xenon i od początku słabo świecił w porównaniu z ojca Paskiem gdzie są nowe lampy założone... Myślałem że to żarówki, ale nie - dopiero czytając forum trafiłem na tematy o odbłyśnikach, rozebrałem swoje i od razu wiedziałem gdzie leży wina - zamiast lustra czarna plama...

Wysłałem je już do regeneracji - czekam aż wrócą.

Opublikowano
  • Autor

Raczej sam HID będę chciał wstawić. Jeszcze tylko nie wiem jakiej firmy.

Opublikowano

Obojętnie co wstawiasz, byle na cyfrowych przetwornicach,

Wszystko to chińszczyzna.

Opublikowano

Raczej sam HID będę chciał wstawić. Jeszcze tylko nie wiem jakiej firmy.

Różnie to bywa:

Montowałem dwa takie zestawy HID w 2 Passatach B5 - montaż taki sam, takie same zestawy:

Pierwsze auto wszystko pięknie świeci, działa, nic nie zakłóca.

Drugie auto, pięknie świeci, ale po zaświeceniu lamp zagłusza radio - CB już nie. Podmiana radia, przetwornic nic nie dała, nie mam pojęcia dlaczego tak jest... Dobrze, że kierownik w większości płyt słucha :P

Opublikowano
  • Autor

Hmm, to ciekawe, będzie trzeba coś porządnego wybrać. No ale na to jeszcze trochę czasu jest. Póki w tym tygodniu zmiana oleju będzie :>

Opublikowano

Widzę że kolejna sucz z silnikiem ABC co u mnie :kox::decayed:

Ładnie się prezentuje i widzę ładną bazę do modzenia :naughty:

Pokaż środek, to że masz tapicere do naprawy się nie przejmuj zobaczymy późniejsze efekty jej naprawy :wink4:

Wielki plus za :quattro: najbardziej mi tego brakuje :angry:

Opublikowano
  • Autor

Poniżej kilka fotek środeczka, zdjęcia robione jeszcze przez Peterke. Po naprawie fotela pokaże jaki efekt.

Dzisiaj furka dostała nowy olej Motul 10w40. A w sobotę będę wymieniał płytę pod silnikiem i skrzynią oraz nadkola bo są połamane. Przy okazji będę musiał dobrać się do zbiornika od spryskiwaczy bo coś nie działa.

dscf4323.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf4325e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf4333t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 15:19_________________________________________________Dziś odebrałem auto od tapicera. Boczek który był przetarty wygląda jak nowy :naughty:

Przed:

img0547m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Po:

img0604s.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 16:39_________________________________________________PS. 1 fotka w HDR :decayed:

hdr2resize.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zrób jakieś fotki mojego Leszka w HDR :wink4: echh, Twój to ma to COŚ.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego ile mniej wiecej zapłaciłeś za naprawe boczka fotela?

fajna furka, + za Q :notworthy:

Opublikowano

Kolego ile mniej wiecej zapłaciłeś za naprawe boczka fotela?

fajna furka, + za Q :notworthy:

Biorą od 70zł do 120zł za taką robotę :gwizdanie:

Opublikowano

A gdzie taka usługa jest realizowana :naughty:

Potrzebował bym blisko Tychów - Katowic :) Jeżeli ktoś wie niech da znać :)

Opublikowano

A gdzie taka usługa jest realizowana :naughty:

Potrzebował bym blisko Tychów - Katowic :) Jeżeli ktoś wie niech da znać :)

Ja wiem gdzie w Krk natomiast w tych rejonach na pewno ktoś to robi, tylko trzeba od kogoś namiary wziąć.

Opublikowano
  • Autor

Ja zapłaciłem 80zł.

Opublikowano

Kolego ile mniej wiecej zapłaciłeś za naprawe boczka fotela?

fajna furka, + za Q :notworthy:

Biorą od 70zł do 120zł za taką robotę :gwizdanie:

Dziekować :kox:

Opublikowano

Ja za szycie boczka zapłaciłem 60zł :kox:, ale to nie ta okolica, musisz szukać kogoś u siebie, napewno zrobią Ci to po pieniądzach :good:

Opublikowano

Ja za szycie boczka zapłaciłem 60zł :kox:, ale to nie ta okolica, musisz szukać kogoś u siebie, napewno zrobią Ci to po pieniądzach :good:

U mnie gość w NH obszywa ale ile bierze to trza się dowiedzieć :kox:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, mógłby mi ktoś zrobić VT innym kolorem moich felg, Tzn, grafitowy, albo czarny. Felgi i tak muszę malować więc zastanawiam się czy nie zmienić im koloru.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.