Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wymiana czujnika nie pomaga, kontrolka świec nadal miga


zuloo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę uporać się z migającą kontrolką świec żarowych, Vag pokazuje błąd który wskazywał na zły czujnik stopu. Kupiłem czujnik zmieniłem i nie pomogło, pomyślałem, że może zły dostałem więc wymieniłem go na drugi i nadal to samo. W grupie 006 sprawdzałem działanie czujnika i okazało się, że jedna jedynka pali się na stałe, gdzie powinny być 000 a jest 001 i nie jest to wina czujnika, zastanawiam się co może być przyczyną. Myślę o ECU może zaśniedziało coś tam bo zimą miałem problemy gdyż woda mi się dostała tam po przez nieszczelną obudowę hmmm

Dodam że bezpieczniki i żarówki są dobre.

Macie jakieś pomysły? Bo inaczej to mnie czeka serwis....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam nie jesteś w stanie przejrzeć całej wiązki od czujnika F/F47 aż do ECU to jedź do elektromechanika a nie serwisu bo Cię zedrą z kasy niewspółmiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązke sprawdze miernikiem jak juz znajde czas i dostane się do ECU[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 08:02_________________________________________________Ma ktoś z was może schemat instalacji do audika B6 2001r ? Chodzi mi zwłaszcza o część schematu - kabla od czujnika stopu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostała Ci się woda do obudowy kompa to sprawdź, czy nie zaśniedziały styki od przekaźników albo same przekaźniki czy sa dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się iż przyczyną owych nieudogodnień była woda która dostała się kiedyś do ecu i zaśniedziały mi styki w kostkach. Po przeczyszczeniu jest GICIOR :rolleyes: przy okazji polakierowałem wycieraczki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...