Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Obroty skaczą na zimnym przez 20 sekund

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko ok, to sa przeplywki innej konstrukcji - bez drucika

Opublikowano

Gregorypeck ja też nie wiedziałem jak sprawdzić cewki podpowiedział mi kolega nie działająca cewka bedzie wyczuwalnie chłodniejsza niż pozostałe wiem że brzmi to smiesznie ale u mnie się sprawdziło po wymianie cewki wszystko ok i jeszcze jedna rada jak nie masz wymienionych wszystkich na nowe to zawsze woż ze sobą jedną na wymianę

pozdrawiam posiadaczy ALT-KÓW

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj sprawdzilem przeplywomierz i powinien byc ok. Odlaczylem kabel od przeplywki i zaraz wyskoczyl mi blad na kompie i kontrolka od trakcji zaczela sie swiecic. Podlaczylem spowrotem skasowalem blad i jest ok. Moze to bedzie sonda lambda przed katalizatorem? Zrobilem logi i zamieszcze je tylko musze to jakos uporzadkowac. Ale nie wiem czemu jak chce sprawdzic grupe 007 to sie nic nie wyswietla. Zrobilem logi grup 002 003 006 031 032 033 034. [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:16_________________________________________________Dzisiaj rano bylo jeszcze gorzej niz zawsze bo obroty juz nie falowaly tylko silnik zaraz zgasl. Problemu z odpaleniem nie bylo tylko tak jak by nie dostawal paliwa i gasl. I tak chyba z 3 razy dopoki go nie przegazowalem i pozniej zaskoczyl. sprawdzilem wagiem i wyskoczyl mi blad 16804, czyli

Katalizator, bank 1 - niski próg sprawności. Ma ktos moze jakies pomysly?? Dzieki za wszelkie rady.

Opublikowano

Hmm...ja tak mialem tylko raz ze zapalilem i odrazu spadl z obrotow i zgasl,za drugim razem bylo juz ok i narazie sie to nie powtorzylo.Tyle ze ja nie mialem zadnych bledow na vagu.

Opublikowano
  • Autor

No to temat zamkniety. Wczoraj zabralem sie za moje autko, przeczyscilem prawie wszystkie czujniki, przeplywomierz, przepustnice. Zauwazylem, ze przed dolotem do przepustnicy sa dwa rozgalezniki, jeden idzie do odmy a drugi idzie w druga strone na dol. To tam lapal lewe powietrze.

Te forum naprawde duzo mi pomoglo. Trzeba tylko duzo czytac i zwracac uwage na bledy ktore wyskakuja na vagu.

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc. Temat uwazam za zamkniety

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.