Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] skrzynia z wlotami czy bez?


Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz głębokiego basu, niskiego zejścia weź bass reflex, jeśli chcesz kulturalnego, szybkiego, dynamicznego ale zaraz płytszego basu weź skrzynie zamkniętą.[br]Dopisany: 27 Sierpień 2007, 22:22 _________________________________________________Aha kolego nie zrobisz z tej skrzyni bass reflex bo ona jest wyliczona i zrobiona pod skrzynie zamkniętą więc musiałbyś robić nową skrzynie według mnie sie nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kupiona skrzynie basowa

Mam sprzęt audio.. :) Można prosić o więcej inofrmacji ???

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 00:09 _________________________________________________z góry dzieki za podanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek26 skrzynka która chcesz kupić jest obliczona pod głośnik i swą pojemnośc bez bass refleksu. Ja miałem skrzynke Blaupunkta z głośnikiem 30cm seria GT, i zrobiłem bass refleks - i to był błąd, bas brzmiał słabo i nie dawał "drgań"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz dobry, głośnik nie najlepszy ale nie jest tez zły. Stare wzmacniacze JBL były bardzo dobrej jakosci a ten to jest starsza seria. Ale za te kasę dobry zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzieć... jest to najniższy model z JBLa więc cudów z niego nie będzie... ale sądzę że JBL ma dobre produkty i nawet głośniki z niskiej półki grają dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten piec w zyciu nie ma deklarowanych parametrów, o ile pamietam 125 w rms w mostku.., dawno temu mialem to cos i po bardzo krotkim czasie pozbylem sie go.. Signat Ram III zagral duzo lepiej mimo ze regulacja filtra zaczynala sie cos okolo 50 hz.. Jestem sceptycznie nastawiony do tej firmy- ale to moje zdanie ;) Przy wrzuceniu suba w bude bass reflex automatycznie rosnie litraż, W oparciu o kryterium EBP (Efficiency Bandwidth Product) określa się, czy korzystniej jest zastosować obudowę zamkniętą czy bass-reflex. Jeśli EBP jest w pobliżu 50 lub mniej, warto zastosować obudowę zamkniętą, natomiast dla EBP około 100 lub więcej, lepiej jest stosować obudowę bass-reflex.. Nie ma co sie czarowac , ze zmiana obudowy da kolosalny efekt.

Kolego Froger34 , JBL to już przezytek, ale do miana najwyzszej półki zawsze dużo mu brakowało.. A propos nowych sprzętów, jesli np. rozwazamy zakup nowego radia, które "da sie słuchać" dysponując nawet dość sporym portfelem jest bardzo znikomy wybór, na kazdym kroku walą kaszane jak tylko mogą.. ehh troszke poza tematem :) sorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie prezentuje firma pyle?chyba amerykanska jak mi sie wydaje.kiedys mialem jakas tube ze stanow i grala calkiem calkiem(sas bazuka)albo jakos tak.a co do sprzetu nie oczekuje az wiele ale mam nadzieje ze sie nie zawiode :gwizdanie: glosniki tez juz ida wiec wszystko powinno byc w piatek.hehe a w sobote wielkie podlaczanie :> a jak wszystko dobrze pojdzie bedzie :drunk::naughty: glosniki zakupilem na zwrotnicach wiec wszystko sie okarze.drzwi bede wygluszac ale za jakis moze miesiac bo tu maty troche drogie w uk wiec czeka na transporta z polski. [br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 23:33 _________________________________________________Bartass_1 to jak bys chwilke znalazl to moze bys obliczyl jak mozesz bo ciekawy jestem thanks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Froger34 , JBL to już przezytek,

Hmm jesli mówimy o produktach dennych to takimi sa nowe wypusty JBL z najniższych półek, te starsze według mnie są całkiem wporzadku. Te nowe to wszystkie lecą na jedno kopyto. W końcu ta firma musiała sobie czymś zasłużyć na taką renomę. Jak za te pieniądze to taki zestaw się opłaca moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok co do tego zestawu to moze damy spokoj. teraz moze tak czy moge sie podlaczyc do glosnikow z tylnej polki zeby zrobic sobie czincze do pieca (glosniki z wzmacniaczen)wiec moze wystarczy zrobic rozejscie przed wzmacniaczem i tyle.a codo + to i tak trzeba ciagnac z aku ale zawsze mniej roboty.radio concert 1 tak dla przypomnienia.no i zdjecieaudipicys7.jpg[br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 17:36 _________________________________________________spoko mam juz rozpiske mini iso jak by ktos chcial wiec zostal tylko = do pociagniecia reszta w bagazniku spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten piec w zyciu nie ma deklarowanych parametrów, o ile pamietam 125 w rms w mostku.., dawno temu mialem to cos i po bardzo krotkim czasie pozbylem sie go.. Signat Ram III zagral duzo lepiej mimo ze regulacja filtra zaczynala sie cos okolo 50 hz.. Jestem sceptycznie nastawiony do tej firmy- ale to moje zdanie ;) Przy wrzuceniu suba w bude bass reflex automatycznie rosnie litraż, W oparciu o kryterium EBP (Efficiency Bandwidth Product) określa się, czy korzystniej jest zastosować obudowę zamkniętą czy bass-reflex. Jeśli EBP jest w pobliżu 50 lub mniej, warto zastosować obudowę zamkniętą, natomiast dla EBP około 100 lub więcej, lepiej jest stosować obudowę bass-reflex.. Nie ma co sie czarowac , ze zmiana obudowy da kolosalny efekt.

Kolego Froger34 , JBL to już przezytek, ale do miana najwyzszej półki zawsze dużo mu brakowało.. A propos nowych sprzętów, jesli np. rozwazamy zakup nowego radia, które "da sie słuchać" dysponując nawet dość sporym portfelem jest bardzo znikomy wybór, na kazdym kroku walą kaszane jak tylko mogą.. ehh troszke poza tematem :) sorka

Mieszkasz w stolicy polskiego jbl'a i nie przepadasz za tą marką ? Gdzieś Ty sie uchowal ? ;) Co do ostatniej części wypowiedzi zgadzam się z nią w 100% - ze sprzętem audio jak z winem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe , nie tak całkiem .. mieszkam 130 km od wrocka, a mam mieszkanko we wro - tam tez studiuje :D a żmigrodzka jakoś mi nie po drodze :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki sub smiga wszystko gra......ale teraz zrobil sie nastepny problem klapa bagaznika :rant: ale to juz normalne wiec zas gluszenie a mialy byc tylko przednie drzwi gluszone.ech co za los zawsze pod gorke ;) jak tam jestem zadowolony ze jbl ale moze przez to ze nie mam wysokich wymagan jeszcze :tongue4: (w miare jedzenia apetyt rosnie) :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...