Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Świecące kontrolki ABS i ESP - problem


colak

Rekomendowane odpowiedzi

colak

Witam serdecznie,

Panowie mam problem a mianowicie wczoraj podczas wyprzedzania auto mi szarpneło i zapaliły się kontrolki abs i esp i od tego czasu nie gasły jak zaczołem manewrować auto gasłao na wolnych obrotach natomiast podczas jazdy było oki. Po podłączeniu pod Vag-a pokazało następujące błędy

silnik

3 Faults Found: 17536 - Fuel Trim: Bank 1

P1128 - 35-10 - - -

17931 - Crash Signal from

P1523 - 35-10 - - -

16487 - Mass Air Flow Sensor

oraz ukł hamulcowy

2 Faults Found: 00532 - Supply Voltage

07-10 - Signal

18265 - Load Signal:

P1857 - 35-10

Z silnika błędy usunięte oraz 00532 nartomiast nie mogę usunąć 18265 i podejżewam że tu jet problem dzis odlączyłem Akumulator na noc może coś pomoże Proszę o pomoc co można jeszce sprawdzićaby było oki:))

Będę wdzieczny za podpowiedzi co mogę zrobić w tym temacie

Poztrawiam :)[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 08:54_________________________________________________Witam Panowie

Odłączenie akumulatora cic nie dało jednak nie mogę usunąć błędów 16487 - Mass Air Flow Sensor oraz18265 - Load Signal: dlatego też obstaiam przepływomierz powietrza poniważ te błędy jak gdzieś czytałem są powiązane auto na wolnych obrotach pokazuje mi ok. 80g/s czy to dobrze ??? jak odłącze przepływkę obroty sąrówniejsze i auto nie gaśnie. Panoweie co wy uważacie na ten temat ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywka do wymiany

na wolnych obrotach powinno wskazywac przynajmniej 10 razy mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką powinno pokazywać wartość poniżej wyświetlanej wartośći na Vagu jest napisne że coś ok. 2-4,5 g/s ale to troszkę zamało prawda ??

Przy dodaniu gazy pokazywało nawet 190 g/s takze całkem poza zakresem a może ma ktoś logi z prawidłowym wskazaniem przepływki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc tak jak podaje VAG

nie inaczej,

przy 190g/s to turbo powinno ładowac ok 0.9-1 bar-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie sprawa załatwiona przepływkę kupiłem za 150 na szrocie i auto śmiga jest oki na wolnych obrotach wartośc mieści się w zakresie podanym przez vaga :) inne parametry również. Godny uwagi jest fakt iż w abs-ie był błąd komputera który był powiazany z błędem z silnika w moim przypadku Przepływka wskazówka na przyszłość :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadek napiecia powoduje powstanie tych bledow w ukladzie ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie tak dziś jeszcze muszęsprawdzić jedną rzecz i jutro napiszę bo coś mnie jeszcze ciekawi także do jutra :)))[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 14:48_________________________________________________Witam

Tak jak myslałem po wymianie przpływki ustąpił jeszcze jeden problem a mianowicie szarpanie na wysokich obrotach wyszukajcie moje tematy po "colak" i zobaczycie co pisłaem wczoraj go trochę przydusiłem i szarpania nie było bynajmniej narazie także jestem bardzo szczęsliwy no nigdy bym nie przypuszczał że to przepływka ma na to wpływ :))

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...