Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Konwersja świateł h7 na ori bi-ksenon -- pare pytan


Diego

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz ostatnio moje swiatla dorobily sie blizn wojennych /pani w citroenie wygladajacym jak jajko w szklance z taaaaakim rozmachem otwarla drzwi swojego bolidu/ :

00001eh1.th.jpg 00002au8.th.jpg

Postanowilem (wreszcie :decayed:) zmienic lampki. HID odpada ze wzgledu na stan swiatel - to co wyglada jak kurz to w rzeczywistosci sa slady od piachu, poza tym mam szanse kupic ori samopoziomowanie. Tak wiec jedyna i sluszna droga jest bi-xenon.

-wtyczki, elektryka -- czy trzeba cos przerabiac ?

-zanim bede mial samopoziomowanie, czy mozna ustawic swiatla tak aby nie oslepialy ?

-kodowanie kompa - slyszalem juz rozne wersje: komp sam sie zadptuje (roczniki od 2004 >), trzeba recznie przestawic napiecia. Jak z tym jest ?

-spryski - czy poza zakupem innego zderzaka, pompy, zbiornika, wenszykow ;) i samych spryskow cos jest jeszcze potrzebne? Co z kodowaniem komputera ?

Czy znacie kogos w Krakowie kto ewentualnie dobrze zna sie na tym, bo aso odpada jesli chodzi o takie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego byłem ostatnio w Bielsko Białej po felgi dokładnie to wczoraj) i właściciel tego szrotu zajmuje sie głównie ksenonami. Zaoferował mi pełny bixenon (lampy + osprzęt) za 1,5 tyś.

Jak Ci się chce tam gonić to możesz sprawdzić co Ci dokładnie zaoferuje bo nie wnikałem w temat.

Jego strona na allegro. http://moto.allegro.pl/my_page.php?uid=1089490

Nie wiem czy dobrze znają się na tym ale po ilości sprzętu który tam leżał sądzę że wiedzą co robią. Przynajmniej w kwestii lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze znają się na tym ale po ilości sprzętu który tam leżał sądzę że wiedzą co robią. Przynajmniej w kwestii lamp.

Nie tak dokońca , skoro gość twierdził jak do niego dzwoniłem ze zakładając do mnie BIXENON nie trzeba nic przerabiać a regulacja bedzie działac z kabiny....a miałem zwykłe soczewki.

DIEGO Ja u siebie nic takiego nie zauwazyłem bym miał jakis kurz czy cos takiego... jelsi masz ori sampopoziom w dobrej cenie to kupuj....tylko pytanie jakie wyjdą Cię koszta całkowite ? Pamietaj o zderzaku z spryskami!!

Lampy powinno Ci sie udać ustawić by nie raziły...tylko co bedzie jak bedziesz wiózł bagaże lub kogos na tylniej kanapie ? Będziesz raził innych użytkowników! Policjanci z reguły sie nie czepiają przy Naszych Audikach ale jak sie przyczepi to pierwsze czy masz spryskiwacze.

Ja mam HID zestawik i jestem bardzo zadowolony, chyba nie tylko Ja.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki miro_x za namiar :hi:

Co do "kurzu" w moich swiatlach: sa tak zdziubane przez piach, ze boje sie oslapiania innych jak zaloze HIDy. Zderzak juz mam :decayed: Siedezi wlasnie u lakiernika, szukam teraz spryskow, pompy i zbiornika.

Cuber, policemany nie przyczepiaja sie do twoich swiatel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet na diganostyce ( przegląd nic nie powiedzieli ) Xenon to xenon, nie wiem dlaczego uwazasz ze HID oślepia ? Jelsi jest dobrze ustawiony to nie bedzie oślepiał. Jeszcze nikt mi nie mrugnoł z przeciwka ze coś nie teges.... jak mam bagaż to sobie zniżam....ale wiem jedno kolejna Audika jaka bedzie bedzie apewno z ori xenonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, ze przez wzglad na stan moich swiatel (zobacz fotki) moze oslepiac, a nie, ze HID oslepia sam z siebie :> :D

Handlarz za uklad samopoziomwoania -- komputer, dwa czujniki liczy sobie 210 funtow bryt. Niestety brak kabli, wtyczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem o co Ci chodziło , ale musze powiedziec ze u mnie też tak jest jak u Ciebie.....zreszta przyjedź na spota w Niedzielę to zobaczysz sobie live....pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem cuber ja kupowałem u nich tylko felgi. Nie wiem jak to jest z tymi lampami. Diego pisał o wymianie lamp a tam gość miał za 1,5k kompletne więc jest to chyba dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxx10 uprzedzam modów - nie rób OT w nie swoim temacie :no:

a odpowiedź na Twoje pytanie to tak będą działać

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...