Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podłaczenie komputera na stole


Martino22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegow i kolezanki. Na wstepie napisze ze uzylem finkcji szukaj i nic nie znalazlem co by mnie interesowalo. Interesuje mnie schemat podłaczenia komputera silnika ECU na krótko na tzw. Stole. Może ktoś przerabial podobna operacje typu zczytanie mapy z komputera. Nie chce mi sie ciagle biegac do garazu i podlaczac komputera do samochodu i wyciagac mojego starego. Wlasnie z tego wzgledu chcialbym podlaczyc komputer na krotko.

Audi A4 1.8 ADR. Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty niby chcesz w ADR czytać na stole.

Nie da się. Trzeba zdjąć pokrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się ze jesli nawet bede mial wtyczke do komputera to nie podepne komputera? Ok dziekuje za pomoc. Czyli w takim razie posostaje wyjecie kości :) Moj ADR to tylko przykład. W garazu czeka do przelozenia silnik 1.8 T AEB :) z calym kompletem. Pozdrawiam Marcin/ temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wciagnol mnie ten temat. Sprawa ma sie tak ze oczywiscie kazdy komputer idzie podpiac na krotko zczytanie z niego i wczytanie oprogramowania nie stwarza problemu :). Warto by bylo tutaj wrzucac podpiecia roznych sterownikow VW Audi na czasie sam dodam cos od siebie poniewaz jestem na etapie konstruowania takiego patentu ktory widzialem u innych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...