Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Martino22

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tego akurat nie wziolem pod uwage chyba caleg angola kupie:)
  2. To wszystko biore pod uwage przyjacielu. Zawieszenie mam gwintowane wiec chyba to jeden problem z glowy. Mysle ze wziecie calego angola bedzie rozsadniejsze niz kupowac czesc po czesci.
  3. Moze i bym tak zrobil ale nie chce. Wiem co mam bardzo duzo w moja audiczke wlozylem i jest sliczna i buda nie byla nawet dotknieta z zadnej strony!! Dlatego tez nie chce sprzedawac tylko modyfikowac obecna bo jak widze jak jest skladane auto z 2 to az mnie serce sciska. co kolega ma dokladnie namysli "zparalizowana"? mozesz rozwinąć myśl ...[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 16:24_________________________________________________ dokladnie to silnik zamontowac z audi A4 sprzed liftu?? tzn 95 -97 rok tak? tylko jest bardzo ciezko cos takiego znalesc w takim roczniku predzej 99 i 2000 znajde ale z 95-97 jest leciutki problem
  4. Powiedz jak wkladasz interfejs do samochodu opisz wszystko po kolei. Interfejs musi byc w tym samym porcie USB w ktorym go istalowales
  5. Czyli nie ma przeciwskazań do dalszego działania I o to mi chodzilo konkretnie i na temat
  6. Dziekuje za odpowiedzi. Wlasnie biore pod uwage ze silnik 2.4 jest bardzo wytrzymaly to po pierwsze po drugie ten dźwiek V6 wiem ze w tym nie ma logiki poniewaz. 1.8T jest raz ze mniej wazy prawie posiada ta sama moc ale ten dziwiek V6 do mnie przemawia . Ale dalej nie ma odp na moje pytanie. Od ktorego roku byly wkladane te silniki do audi a4 no i co z ta transmisja danych K lub CAN. Pozdrawiam[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 12:46_________________________________________________No i chyba tutaj aktywnosc kolegow sie konczy :gwizdanie:
  7. Potwierdzam!! No i trzeba troche pomierzyc autko czy szpachlu nie nakladzione bo we Włoszech sa czesto poobijane i lubia deski sie odklejac od temp :gwizdanie:. Co do Angielskich aut to sa sprowadzane robiona przekladka u niemcow dokumenty wyrobione niemieckie potem do polski no i auto z NIEMIEC trzeba dzis uwaznie sie przygladac autku i to z kilkoma gadzetami do pomiarow i dobre oko bo czasami lakiernicy czy sztukmistrze od szpachli sa leniwi i robia grubym papierem co sie w efekcie koncowym na nich msci
  8. Najlepsza jest ta Audi A4 z 2000 roku caly silnik i komora oblana wodą z płynem a potem sa cyrki z wtyczkami i czujnikami i te przebiegi mnie bardzo fascynuja przebieg waha sie od 155 tys do 180 tys taaaa bardzo fajne auto i jeszcze ten tekst AUTO KUPIONE Z NIEMIEC OD NIEMCA DOBRZE ZE O TYM PISZĄ
  9. Jak zobaczyłem te filmiki to az mnie cos scislo w gardle. I takie samochody jezdza po PL. To jest juz sztuka zeby tak auto dobrze zrobic by nie bylo widac sladu doslownie "MAM TALENT"
  10. Witam szanowni koledzy. Zastanawiam sie czy swap z silnika 1.8 na 2.4 jest mozliwy? Pewnie pod wzgledem mechanicznym na pewno ale czy elektryka tez by podpasowala? Auto z silnikiem 1.8 jest z roku 95 i jest problem taki ze do roku 97 nie bylo komunikacji po szynie can natomiast od 98 roku gdzie zostal wprowadzony lift zostala wprowadzona szyna CAN i tutaj moje pytanie. Od ktorego roku byly montowane silniki 2.4 w audi A4 bez lini CAN?O ile w ogole byly. Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
  11. Skoro juz kolega zaczyna temat o szachlowozach to tutaj mam calkiem ciekawy projekt http://www.auto-motor-i-sport.pl/motoforum/lofiversion/index.php/t57.html
  12. Nie wiedzialem ze temat bedzie sie cieszyl takim zainteresowaniem absolutnie nie mam nic do LPG i kto czym jeździ ale w autach typu "szporting" tez jest El PI DŻI . Kupujac takie auto trzeba sie liczyc ze to raczej mały smoczek nie jest
  13. Troche szkoda autka ale troche mnie rozsmieszyla butla z tylu ktora przetrwala LPG w takim aucie http://kregaan.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2SkqpiVmhku
  14. Crashdata sie klania. tzw AIRBAG reseter tez mialem juz taki przypadek ale wolalem nie mowic wlascicielowi dla zdrowotnosci
  15. A sprawdziles konfiguracje com ilosc wysylanych i powrot bajtow o ile pamietam to przy tym kablu powinno byc 1024. Tez jest wazne na ktorym porcie USB podpioles za pierwszym razem kabelek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.