-
[B6 AVF] Wymiana sprężarki klimatyzacji
no wlasnie sprezarka jest cholernie droga od audi a cala przerobka polega na zakupie dluzszego paska i przekaznika na 4 piny jesli ktos jest chetny to pisac na prw podam jak podlaczyc
-
[B6 AKE] Nie mogę się uporać z klimatyzacją...
u mnie startuje po jakims czasie
-
[B6 AVF] Wymiana sprężarki klimatyzacji
witam wiec jesli chcesz odkrecic sprzezarke to auto dajesz na kanal zdejmujesz pasek odkrecasz weze od klimy potem odkrecasz kompresor przed calym demontazem oddessaj czynnik ja mam sprezarke od passata jest wydajniejsza i nie jest na elektrozawor ktory lubi sie psuc i sprezarka od passata jest o wiele tansza niz od audi jezeli jestes zainteresowany to ci powiem jak to przerobic mysle od napisaniem poradnika ale jakos brak czasu jezeli bedzie duzo chetnych na ten mod zaloze temat powiem tylko ze koszt o wiele mniejszy niz nowy kompresor a wydajnosc lepsza i klimatyzacja zalacza sie bez problemu tak jak na elektrozaworze mod sprawdzony jezdze juz 2 sezon pozdro
-
[B6 AWX] Schemat climatronica
czyli nie ma fizycznej mozliwosci przerobki tego
-
[B6 AWX] Schemat climatronica
a wiesz moze gdzie jest staly prad ktory zalacza klimatyzacje tzn sprezarke bo o to glownie i chodzi
-
[B6 AWX] Schemat climatronica
dziekuje za info a skad to kolego wynioskowales masz jakis schemat a powiedz mi na tym wyjsciu jest zmienne napiecie czy stale wiesz moze
-
[B6 AWX] Schemat climatronica
witam posiadam climatronic 1din bez grzanych foteli i potrzebuje jakis schemat chodzi mi glownie o wyjscie na sprezarke prądu ,,+".Z ktorej kostki wychodzi bezposrednio on do zalaczania sprezarki.
-
[ALL] "Choroba wściekłych diesli?" Wszedł sam na wysokie obroty.TDI 90KM
widze koledzy potwierdzili moje domysly wiec tak jak ci radza jak ci zalezy odkrec turbine i zobacz czy ma luz podluzny i poprzeczny jezeli ma duzy to oddaj do regeneracji albo kup pewna uzywke bo nie wiem ile nowa kosztuje ale bedzie pewnie droga :-/
-
[ALL] "Choroba wściekłych diesli?" Wszedł sam na wysokie obroty.TDI 90KM
mogl dostac samozaplonu przez turbine i taki byl efekt ja bym go wiecej nie odpalal tylko sprawdzil czy ma olej i czy wszystkie plyny sa
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
:>
-
Bardzo przykre zdarzenie z dzisiaj.
W czwartek jest lipna gielda wiem bo jestem stalym bywalcem i odpusc sobie czwartek bo duzo nie ma bo niektorzy maja swoje warsztaty i nikt ci nie zamknie zeby leciec na gielde i tak na przyszlosc wez stare graty bo sie roznia niektore zeby jeszcze tymbardziej ze to polift a moze beda pasowac od przedlifta rozne zeczy i zaoszczedzisz pare groszy i czas no i nerwy i najlepiej jak masz duzo gratow do kupienia to zebys juz byl na 7-8 rano bo od 11 jest juz laba i pakowanie
-
[B6 AVF] klepać czy wymieniać
okolice slupcy ale do poznania 100km mam
-
[B6 AVF] klepać czy wymieniać
hehe przyjedz do mnie malunek 250 i robota 200;p
-
[ALL B6] Włącznik świateł od b7 do b6
tak stary jest popsuty a halogeny caly czas sie pala po przekreceniu kluczyka wszystko jest tylko ze halogeny swieca jak mocniej dodusze wlacznik to pokretlo, gasna mysle ze to jest nie do zrezania ;/
-
[ALL B6] Włącznik świateł od b7 do b6
chyba wlasnie przeloze caly srodek tylko ten moj stary przelacznik ma mankament taki ze swieca sie halogeny i nie wiem jak przeloze swoj srodek do nowego czy to cos da ;/
mastertroll
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta