Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97


jarezz

Rekomendowane odpowiedzi

nie rób z audi a4 opla calibry :wink4:

co jak co ale Calibra 2,0 turbo to już było kozak auto, nie mówię, że sporo ludzi swoimi przeróbkami zniszczyło opinie o tym aucie

ale nie rob czegos co sie nazywa "wieś tjunink" :gwizdanie:

bez obaw...czasem delikatny kontrast zrobiony jest ze smakiem...nie mam zamiaru robić czegokolwiek w oparciu o tuning stylu Allegro 29,99 PLN sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calibra turbo to jest inna bajka, choć wolałbym vectrę turbo.

ale calibra to powszechnie oznacza "zajechane, ztjunowane przez profi firmę allegro.pl auto" :good:

kiedys też mi się podobała :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys mialem calibre :wink4: ale tak jak michu powiedzial to auto ma popsuta opinie :cool1:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 12:54_________________________________________________

nie rób z audi a4 opla calibry :wink4:

co jak co ale Calibra 2,0 turbo to już było kozak auto, nie mówię, że sporo ludzi swoimi przeróbkami zniszczyło opinie o tym aucie

ale nie rob czegos co sie nazywa "wieś tjunink" :gwizdanie:

bez obaw...czasem delikatny kontrast zrobiony jest ze smakiem...nie mam zamiaru robić czegokolwiek w oparciu o tuning stylu Allegro 29,99 PLN sztuka

rob jak uwazasz ale zebys pozniej nie mial takich opini :bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys mialem calibre :wink4: ale tak jak michu powiedzial to auto ma popsuta opinie :cool1:

nie... to auto jest popsute;p opinia prawidłowa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale Calibra 2,0 turbo to już było kozak auto

Generalnie Calibra w momencie debiutu "wyprzedzała" swoją epokę stylizacją, że o wsp. Cx nie wspomnę, choć przecież była to tylko Vectra A w innej budzie. A reputację popsuli jej właśnie "agrotuningowcy", podobnie jak BMW E36, które też jest/było naprawdę fajnym autem.

Oczywiście nie tak fajnym, jak A4 ;)

Co do obszywania - też pozostałbym przy oryginalnej kolorystyce, bo moim zdaniem obszywanie na jasno tylko lewarka od biegów i od ręcznego to jak wymiana tylko jednej felgi na alusa pozostawiając pozostałe stalowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem o detalach takich jak ręczny czy drążek biegów...ale widzę, że tym pomysłem skazałbym się na :bicz: czyli co...każdy stara z was trzymać się oryginału ew. używając jakichś kitów które upodobniają do np B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calibra teraz jest zepsutym autem właśnie przez uzytkowników, trochę jak bmw e36 - lecz te potrafią być w wersjach bez agrotuningu w coupe - to tak. a e30 to w ogóle cult jest. :good: i na e30 nic nie dam powiedzieć tak jak e34 :cool1:

żeby nie było OT w temacie, tak jak inni użytkownicy to robią :decayed:

jak chcesz mieć kontrast to obczaj parówę moskala, jak obszył kiere i mieszek - czerwona nić, lub zależy w jakim przypadku sama nić może być w kolorze :wink4:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 13:07_________________________________________________a kto na forum upodabnia b5 do b7? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie obszycie wygląda ładnie po prostu w komplecie: kierownica, lewarki, boczki drzwi, boczki foteli (przyĸładowo) - ale podkreślam - to moje zdanie.

Ale zrób jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem o detalach takich jak ręczny czy drążek biegów...ale widzę, że tym pomysłem skazałbym się na :bicz: czyli co...każdy stara z was trzymać się oryginału ew. używając jakichś kitów które upodobniają do np B7?

ktooo :blink: :blink: :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękówa Panowie...car audio chce jakieś dobre osobiście lubię radyjka JVC i głośniki Pioneer ale to już gust tylko mój...wygląd zew na razie daje radę mimo drobnych rysek na blachach i felgach ori audi...środek wymaga odświeżenia...co myślicie o jasnych elementach wykończenia np. mieszek, osłona ręcznego?

Jeśli chcesz zestaw który będzie bardzo dobrze dawał i którego mogę Ci śmiało polecić to zobacz na dole w tym wątku bo nie chce mi się znowu tego wszystkiego pisać.

Dużo sprzedałem takich zestawów jak miałem na stanie i nie spotkałem się z żadną złą opinią :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152421.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ;(źle ująłem moje stwierdzenie...chodziło mi o nowsze modele B5...z drugiej strony może przydałoby się jakieś audi, które wymyka sie trendom (czarne wnętrze z jakimiś kontrastami)...i nie mówię tu żeby wpaść w trend agro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...