Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o dzisiejszych zatrzymaniach???


taktuś

Rekomendowane odpowiedzi

TVN mało nie pęknie...( tu akurat się nie dziwię)

Kaczmarek... zawsze się znajdzie czarna owca

Kornatowski... plenipotent Kaczmarka

Wencel... nie zabezpieczał interesów braci :shocked:

żaden logicznie myślący prokurator nie podpisałby nakazów zatrzymania tak prominentnych ludzi... nie mając twardych dowodów

Kaczyńscy mi imponują..., a Jarek to najtwardszy premier od czasów okrągłostołowo- esbeckiej transformacji :thumbdown:

no i Krauze... to początek góry lodowej...

jestem z braćmi :th: :thumbup: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj.

Jaka to jest polityka kiedy kogoś kto jest typowany na Premiera i prawie ma immunitet "zatrzymuję" się tak naprawdę nie wiadomo za co. Tylko za to, że zamiast dalej być posłuszny chce ujawnić prawdę o zwierzchnikach. Gdyby chciał uciec zostałby za granicą. Wrócił do kraju się bronić , a dostał kajdan na nadgarstki. Jakoś nie rozumiem zakuwania polityków, lekarzy i innych ludzi, którzy nie są ani mordercami, ani nie są nawet niebezpieczni w kajdan.

A co do samego przecieku. To to są jaja IV RP tworzy CBA, która korzysta z pracowników CBŚ i Policji. O akcji w Ministerstwie Rolnictwa wiedziało plus minus 50 osób, łącznie ze zwykłymi pracownikami KWP. To czemu akurat aresztują byłego Ministra, którego sami wybrali, bo był im posłuszny i nagle przestał.

Co do Pana Krauze uwalili go dzisiaj na 700mln zł :>

Hehs boję się, że jutro nie będzie teleranka. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda sie nawet o tym wypowiadac. Cos czuje ze ten post niedlugo bedzie wygladac jak "dyskusja" dzisiaj u Lisa w Co z ta Polska? Ten cudzyslow specjalnie postawilem. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzad sie caly rozpadnie i bedzie po sprawie

to dopiero by wtedy były jaja, kto pierwszy i kto mocniejszy by objał rząd i powstałoby państwo totalitarne a to za ciekawe by nie było!![br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 00:20 _________________________________________________Smiać mi sie chce ze słów jakie wypowiadają podczas przysięgi "...bedę służył ojczyźnie i narodowi..." , zero szacunku dla kogokolwiek , dla tradycji i honoru , liczy się tyllko władza i kasa, a Ty Polaku zdychaj bo i tak nikt Ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczmarek ma zarzut za składanie fałszywych zeznań (po pouczeniu o odpowiedzialności za składanie fałszywych zeznań), bo zeznał że spotkał się z Netzem w przeddzień wiadomo czego, a z obiektywnych dowodów (kamery wewnetrzne hotelu i lokalizacja komórek) wynikało że się nie spotkał oraz drugi zarzut że nakłaniał (podżegał) do składania fałszywych zeznań Kondradowskiego (a Kornat dał się namówić i mając dobre koleżeńskie serce teraz będzie musiał mieć twardą d*pę w sądzie) Netzel też nakłamał dając Kaczmarowi alibi i też się wpierd....ił po pachy.

Ciekawe jak za rok ujawnią nagrania rozmów Leppera, Woszczerowicza (und andere ......)- jakie miny będą mieli ci co teraz piszą, że "z pewnością nie było dowodów" :polew:. Jak by nie było dowodów to zatrzymujący wiedzą że to byłby dla nich za rok kryminał (po wyborach), więc widocznie były dowody.

Generalnie fałszywe zeznania są zagrożone tylko do 3 lat (art. 233 kk) ale mając w aktach fałszywe zeznania i obiektywne dowody ich fałszywości - prokurator nie mógł postąpić inaczej i musiał postawić zarzuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz to refren tej piosenki http://www.funz.info/Tera-mnie-to-wali,767.html

Hugo pozamiatałeś, poranna dawka szydery jak trzeba leże i kwiczę :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz to refren tej piosenki http://www.funz.info/Tera-mnie-to-wali,767.html

Hugo pozamiatałeś, poranna dawka szydery jak trzeba leże i kwiczę :polew: :polew:

no dokładnie. a co do polityki to szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...