Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Fotka z BT,

Poprawiony wydech ;)

bt2z.jpg

72024200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUUUUUUPER :)

PS: Przy czarnym uszy B8 przed 2010 jeszcze jakos daja rade. Ale biale np wyglada jak dambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. :slina:

Jednak co S-line, to S-line. Nawet te niuanse w przodzie robią robotę. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiem w którym miejscu robiłes ta fote. Widzę że pogoda zbytnio nie dopisuje i jest spore zachmurzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem w BT na zywca :naughty: a nawet siedzialem w niej :tongue4:CUBER dobra robota z Pakietem S LINE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam B8 w planach kupic i szukam dla zony :wink4: Ciezko znalezc dobra konfiguracje w wyposazeniu i w dobrych pieniadzach :confused4: .

Nareszcie zobaczylem jakie sa roznice miedzy zderzakami z normalnej w wersji , S LINE a nawet S4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, czy przypadkiem nie jechałem dziś koło 10:00 za Tobą na Powstańców Śląskich/Tischnera? Jeśli to byłeś Ty to jechałeś w str. Zakopianki ;) Auto jest piękne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, czy przypadkiem nie jechałem dziś koło 10:00 za Tobą na Powstańców Śląskich/Tischnera? Jeśli to byłeś Ty to jechałeś w str. Zakopianki ;) Auto jest piękne :good:

Tak to byłem Ja :decayed:

ps. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że pojedziesz w górę, to może bym pozdrowił gdzieś na czerwonym :wink4:

Na spota przyjedź :cool1: z tego co widziałem to ramki tez bys mógł klubowe założyć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na spota to już się wybieram i wybieram. Zawsze coś mi wypada. Ramki kupię, żeby nie być incognito :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem radio i wyswietlacz na kolorowy , radio chorus-a na Concerta z karta sd ( oczywiscie wizyta w ASO na odblokowanie komponentu musiala byc ) i powiem że jestem lekko zniesmaczony graniem , myślalem ze przynajmniej concert zagra tak samo jak chorus a tu lekka kiszka :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście z wyświetlacza monochrom na kolorowy wymagało zmiany instalacji ?? :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 11:47_________________________________________________Czyli co chorus grał lepiej ? To one nie różnią się tylko możliwością czytania kart pamięci ?? Chorus czyta MP3 z płyt czy też ni chu chu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście z wyświetlacza monochrom na kolorowy wymagało zmiany instalacji ?? :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 11:47_________________________________________________Czyli co chorus grał lepiej ? To one nie różnią się tylko możliwością czytania kart pamięci ?? Chorus czyta MP3 z płyt czy też ni chu chu ??

Nie wymagało zmiany instalacji , poprostu wyciągnąłem stare graty i wsadzilem nowe z wyświetlacza poszedl kabel do radia ( oczywiscie inny niż do czerwonego ) a samo radio weszło w kostke P&P potem odblokowanie komponentu w ASO i gra ale gra naprawdę gorzej niż chorus , bass jest średni ;(

Chorus czy czytał ups nie wiem , ale chyba nie bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty mowisz?!

Czyli co? trzeba isc za ciosem i zalozyc B&O ??

A moze masz zle zakodowane??

Ja ostatnio np. zmienilem codowanie za CABRIO i auto gra o niebo lepiej, jakby byl procesor dzwieku wstawiony i ze nie wspomne ze zakres jest duzo szerszy...

moze pokombinowac z kodowaniem??

Wiem ze tez roznica jest jak ustawiasz radio "LINIOWO"

a moze do tego "wyzszego" radia przewidziana jest dodatkowo TUBA do bagaznika????

dziwne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście z wyświetlacza monochrom na kolorowy wymagało zmiany instalacji ?? :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 11:47_________________________________________________Czyli co chorus grał lepiej ? To one nie różnią się tylko możliwością czytania kart pamięci ?? Chorus czyta MP3 z płyt czy też ni chu chu ??

Nie wymagało zmiany instalacji , poprostu wyciągnąłem stare graty i wsadzilem nowe z wyświetlacza poszedl kabel do radia ( oczywiscie inny niż do czerwonego ) a samo radio weszło w kostke P&P potem odblokowanie komponentu w ASO i gra ale gra naprawdę gorzej niż chorus , bass jest średni ;(

Chorus czy czytał ups nie wiem , ale chyba nie bardzo .

Właśnie nie mŌwiłem Ci ale jak posłuchałem u Ciebie tego chorusa to byłem w szoku...

Jak na zwyklaka coś dobrze grało... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mŌwiłem Ci ale jak posłuchałem u Ciebie tego chorusa to byłem w szoku...

Jak na zwyklaka coś dobrze grało... :mysli:

wiem bo każdy tak mówił że smigał aż miło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...