Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak do Navipolu ale czy do Marcina :eusathink:własnie sie zastanawiam nad czasem montażu (do krakowa mam około 250km)NAWIGACJA MMI 3G DO AUDI A4/A5/Q5 (3264603287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

No Ja właśnie byłem u niego na jedną poprawkę :) Spolszczenie wgra mi w przyszłym tygodniu bo to chwile czasu zajmuje :) Powołaj się Na mnie u Marcina :wink:

Opublikowano

Ok :wink:

Opublikowano
Do polifta są w cenie :wink: pewnie ze 2 tys. trzeba dać z poduszką

Za 2k to trzeba jeszcze trochę poszukać :wink:

Opublikowano
  • Autor

No moja kiera wyszła mniej niż 2 K :)

Opublikowano
No moja kiera wyszła mniej niż 2 K :)

Za ściętą i z fajnymi przeszyciami trzeba dać ponad 2K:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

widziałem ostatnio w sieci za 700 zeta + poduszka za 1000-1100 zł i jest komplecik :wink:

Opublikowano

Masz rację, znaleźć można, ale w większości są sporo droższe:wink:

Opublikowano

Witam , ja robiłem w Krakowie w marcu , aktualizacja sofru oprogramowania + polskie menu + mapy 2013 do MMI 3G + odblokowanie TV-DVD u tego gościa koszt 800 zł za całość , można wysłać samą jednostke do zrobienia ale ja byłem osobiście , czas około 4 godzinki

Polskie Menu Kraków AUDI, BMW, VW, SEAT, SKODA, OPEL, MERCEDES - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

Opublikowano
Witam , ja robiłem w Krakowie w marcu , aktualizacja sofru oprogramowania + polskie menu + mapy 2013 do MMI 3G + odblokowanie TV-DVD u tego gościa koszt 800 zł za całość , można wysłać samą jednostke do zrobienia ale ja byłem osobiście , czas około 4 godzinki

Polskie Menu Kraków AUDI, BMW, VW, SEAT, SKODA, OPEL, MERCEDES - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

Też robiłem u Darka i go chwałę.

Cubrer, zaczynam jarać się na Twoją kierę ;)

Chyba jutro przyjadę z kluczem francuzkim i sobie ją u siebie przymierzę ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor

heheh Ja nie wiem czy dotrę jutro na spota bo szwagier ma roczniće ślubu i jakas imprezka się szykuje :)

Opublikowano
Witam , ja robiłem w Krakowie w marcu , aktualizacja sofru oprogramowania + polskie menu + mapy 2013 do MMI 3G + odblokowanie TV-DVD u tego gościa koszt 800 zł za całość , można wysłać samą jednostke do zrobienia ale ja byłem osobiście , czas około 4 godzinki

Polskie Menu Kraków AUDI, BMW, VW, SEAT, SKODA, OPEL, MERCEDES - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

Byłeś u Darka, on współpracuje z Marcinem :)

Opublikowano

Cuber wyczyść PW:wink:

Opublikowano

Cuber :kox:

Opublikowano
  • Autor

domówiłem właśnie w ASO głośniczki wysokotonowe B&O w podszybie ( centralny już wcześniej zakładałem ) i w miejsce gdzie seryjnie ich nie ma czyli na wysokości lusterka zewnętrznego :wink: teraz po zmianach brakuje mi wysokich tonów :) zobaczymy co wyjdzie po tym zabiegu :)

Opublikowano
domówiłem właśnie w ASO głośniczki wysokotonowe B&O w podszybie ( centralny już wcześniej zakładałem ) i w miejsce gdzie seryjnie ich nie ma czyli na wysokości lusterka zewnętrznego :wink: teraz po zmianach brakuje mi wysokich tonów :) zobaczymy co wyjdzie po tym zabiegu :)

Czekam na Efekty:kox:

To przy lusterkach niema wysokich tonów? a instalacja jest?

Opublikowano

nie ma instalacji musisz ciągnąć druta :grin:

Cuber, ja rok temu podłączałem u siebie wysoko-tonowy pisklak i marnie go było słychać :kwasny:

będzie trochę lepiej jak dasz małą zwrotnicę głośnikową po między wysokim a średnim w drzwiach. (chyba że B&O mają już wbudowaną)

może B&O + wzmacniacz zrobi Ci lepszy dźwięk.

Opublikowano
  • Autor

Mając ASS to po zmianie na 3G (światłowód , inny wzmak) dało to kolosalną różnicę! Nagle okazało się ze słychać ze mam z tyłu głośniki i Tubę :) do tego Przód gra znakomicie ale brakuje mu delikatnie "cykaczy" ( oczywiście nie jestem melomanem itd. ale dla mnie jest już idealnie ) stad tez moja decyzja na wymianę głośników z deski na B&O. Jeszcze tylne drzwi musze wygłuszyć bo przednie już mam zrobione :)

Opublikowano

A czym wgluszasz?

Mi tez brakuje wysokich w standardowym naglosnieniu, bo bass daje rade :)

Opublikowano

Macie juz tyle porezane , że nigdy Was nie dogoniet :beksa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.