Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wyjęcie / wyciąganie RNSE - problem


rem1k

Rekomendowane odpowiedzi

za cholerę nie chce mi ruszyć RNSE z miejsca. próbowałem już dwoma parami wyjmaków - tańsze z alledrogo i te droższe i ani drgnie. te tańsze nie wchodziły jak trzeba, a te droższe wchodzą, blokują się ale ciągniecie za nie nic nie pomaga. paluchy sobie kalecze o te kółka a cały samochód chodzi od szarpania, a nawi jak stoi tak stoi... :wallbash:

dzisiaj się wqr... i zdemontowałem schowek z prawej strony. postanowiłem pchnąć ręką nawi od tyłu (od strony pasażera) :disgust:...

no i na postanowieniu się skończyło - pchając/ciągnąc od tyłu nic nie zmieniam - nawi nawet nie drgnie :wallbash:... cholery już dostaje...

ktoś ma jakiś pomysł?? :notworthy:

ps.

czy ktoś mnie przy okazji może oświecić czy wyjmaki służą tylko i wyłącznie do wyciągnięcia czy też mają jakiś zatrzask uwalniający zabezpieczenie. chodzi o to czy TYLKO pchając od tyłu (bez wyjmaków) powinno nawi wyjść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samym pchaniem nic nie zrobisz :thumbdown:

wyjmaki 4 sztuki wsadzasz usłyszysz kliknięcie i dopiero wypychaj od tyłu :sex:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zwolniłeś zatrzaski i dalej siedzi tak ciasno, to zdemontuj jeszcze osłonę nad nogami kierowcy i targaj navi "na dwie łapy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w B7 zdemontowałem tez schowek po stornie pasażera (6 śrubek) i spokojnie ręką od tyłu możesz sobie dopomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...