Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy to jest oryginalny katalizator (foto)?


fusse

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nosze sie z zamiarem wyprucia katalizatora, objawem przytkania jest, pozno zbieranie auta sie, pompuje na maksa dopiero od 2200 obrot,ale do sedna sprawy, jeden mechanik sugerowal mi,ze mam nieoryginalny katalizator, czy ktos moze mi to potwierdzic? rok 1996 rok, AFN nalatane prawdziwe 230k .

mLX3S.jpg

mMJXJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też mam AFN ale mój katalizator jest inny kształt ma walca a nie jak ty masz kwadraciak . A jeśli chodzi o wyprucie kata to jak najbardziej ale u mnie objawów nie było żadnych wyprułem żeby :a4fan: miał świeży oddech :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja mialem ori katalizator w reku z AVG. To co jest na tym zdjeciu to na 100% nie jest oryginal, ciekaw jestem czy to w ogole jest katalizator....

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzis widzialem a4 afn i tam byl zupelnie inny katalizator, taki owalny i do dolu, to,to nie wiem co to jest. to niedlugo zabieram sie za przepychanie tego, zeby chociaz puszka zostala... zdziwie sie tylko jak zobacze,ze ona jest pusta... dam znac co z tego wyjdzie![br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 14:22_________________________________________________witam jeszcze raz. Panowie, to jest uniwersalny katalizator, znalazlem taki na allegro,to jego zdjęcie:

6Cxrr.jpg

teraz pytanie, jest to chyba katalizator metalowy. czy taki katalizator mozna przepchać? chyba raczej nie? jedynie rozcinanie puszki i dopiero zabawa..?

czy moze on mi zamulac auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...