Treść opublikowana przez tomi889
-
jaki przenosny ogladacz bajek do auta?
Witam ja kupiłem jakis badziew jak byłem na wyspie za funy chyba 25 chodzi do tej pory a znajoma kupiła firmówke bodajże panasonic i juz dwa razy było w naprawie więc ja stawiałbym za niewielkie pieniadze choc wybór należy do Ciebie
-
[ALL B5] Wyje wspomaganie co robić?
mi się wydaje że pompa siada i takie są objawy
-
[B5 AFN] zakup audi a3 na gazie
dzięki koledzy za podpowiedzi jeśli spali mi 10l gazu po mieście to jest ok i o taki wozik mi chodzi decyzja podjęta w sobotę będzie zakupiona pozdrawiam
-
[B5 AFN] zakup audi a3 na gazie
właśnie mi chodzi o jednostkę ekonomiczną a gaz jest teraz tani a osiągi po co to mojej żonie
-
[B5 AFN] zakup audi a3 na gazie
może jakieś naprowadzenie
-
[B5 AFN] zakup audi a3 na gazie
Mam pytanie odnośnie zakupu audi a3 1.6 gaz sekwencja co to warte jakie opinie ma to być drugie autko dla żony jaka awaryjność i eksploatacja chetnie każdą opinie wysucham pozdrawiam
-
Strefa Śmiechu
popłakałem się dobre :polew:
-
[B5 ACK] Co tu powinno być wpięte?
stawiam na sprężarkę do klimy [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:58_________________________________________________ myliłem się ale sam jestem ciekaw
-
Dobrzy chiptunerzy
Sam juz nie wiem może polecicie kogos z małopolski lub okolic
-
Dobrzy chiptunerzy
hamownia w nazywa sie v tech i miesci sie w tarnowie
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam i chylę czoła dla audimaniaków i mam pytanie posiadam audi a4 1.9 tdi 110km (tyle było jak był nowy a było to bardzo dawno) silnik afn seria ile można uzyskać bezpiecznie kuców i momętu , co lepsz box czy czip i co powiecie o hamowni w Tarnowie w firmie czakram
-
[B5 AFB] Brak mocy, dziwne zachowanie
wpada w tryb awaryjny było
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witajcie koledzy jesli ktoś potrzebuje oponki na zime to niech da znac moge załatwic taniej ps pracuje na serwisie opon tel 508 099 558
-
[B5 AFN] przekaźnik nr 7
witam mam problem , wypiął mi się kabelek od przekaźnika nr 7 po podaniu prądu na ten kabelek załącza mi się panel klimatronika , czy ktoś wie gdzie ten kabel ma być podpięty. Klimatyzacja sprawna , wszystko działa tak jak należy.[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 17:04_________________________________________________ mała korekta zapiołem pod ten kabelek plus po stacyjce mysle że bedzie git temat zamkniety
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Chetnie bym wpadł ale mi tylko pasuje niedziela
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
grafitowy awant z szybkami ciemnymi to byłem ja
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
staliśmy we trzech przy czakiego aucie krążyłem z 15 minut i nic może następnym razem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Byłem 18 15 i nikogo nie było chyba dziś nic nie było albo jesteście tacy punktualni
-
[B5 AFN] Skrzynia biegów 1.9 TDI
obstawiam ze simering na wale poleciał i skrzynia sie poci musisz wszystko dokładnie wyczec o obserwowac skąd cieknie ale ja miałem podobny przypadek pojechałem na wymiane oleju i na drugi dzien stwierdziłem że mam wyciek miedzy skrzynia a silnikiem odrazu stwierdziłem simering na wale ale skojarzyłem wymianę oleju i wytarłem do sucha okazało sie ze jak mechanik wymieniał olej to polało mu sie jak wymieniał filtr i wszystko zakończyło sie ok :>
-
Strefa Śmiechu
nie zły kameleon
-
[B5 AFN] Czy drzwi z audi 80 będą pasować do sedana?
witam wszystkich i mam pytanie czy ktoś może wie lub spotkał się z podobnym tematem wiec do rzeczy czy drzwi przednie od audi 80 kombi będą pasowały do sedana ?
-
[B5 AFN] Czy to jest oryginalny katalizator (foto)?
Witam ja też mam AFN ale mój katalizator jest inny kształt ma walca a nie jak ty masz kwadraciak . A jeśli chodzi o wyprucie kata to jak najbardziej ale u mnie objawów nie było żadnych wyprułem żeby miał świeży oddech
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Myslę że to nie twojego starszego tylko całej rodzinki
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś na skrzyżowaniu lwowskiej koło bp 15 a 15:30 srebrny awant szacun dla kierownika
-
[B5 AFN] Brak oleju w silniku
Powiem strzeże ze luz na panewce jest wyczuwalny i podobno pasuje od 1.6 mam zamiar wymienić tylko sie zastanawiam czy mogę wysunąć wałek i nie będą problemy sie nie podzieje wiem ze ten wałek napędza pompę oleju i jak go rozepnę to może będą problemy z montażem jak przerabiałeś temat to proszę napisz czy można wysunąć wałek i będzie ok czy misa na dół