-
jaki przenosny ogladacz bajek do auta?
Witam ja kupiłem jakis badziew jak byłem na wyspie za funy chyba 25 chodzi do tej pory a znajoma kupiła firmówke bodajże panasonic i juz dwa razy było w naprawie więc ja stawiałbym za niewielkie pieniadze choc wybór należy do Ciebie
-
[ALL B5] Wyje wspomaganie co robić?
mi się wydaje że pompa siada i takie są objawy
-
[B5 AFN] zakup audi a3 na gazie
dzięki koledzy za podpowiedzi jeśli spali mi 10l gazu po mieście to jest ok i o taki wozik mi chodzi decyzja podjęta w sobotę będzie zakupiona pozdrawiam
-
[B5 AFN] zakup audi a3 na gazie
właśnie mi chodzi o jednostkę ekonomiczną a gaz jest teraz tani a osiągi po co to mojej żonie
-
[B5 AFN] zakup audi a3 na gazie
może jakieś naprowadzenie
-
[B5 AFN] zakup audi a3 na gazie
Mam pytanie odnośnie zakupu audi a3 1.6 gaz sekwencja co to warte jakie opinie ma to być drugie autko dla żony jaka awaryjność i eksploatacja chetnie każdą opinie wysucham pozdrawiam
-
Strefa Śmiechu
popłakałem się dobre :polew:
-
[B5 ACK] Co tu powinno być wpięte?
stawiam na sprężarkę do klimy [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:58_________________________________________________ myliłem się ale sam jestem ciekaw
-
Dobrzy chiptunerzy
Sam juz nie wiem może polecicie kogos z małopolski lub okolic
-
Dobrzy chiptunerzy
hamownia w nazywa sie v tech i miesci sie w tarnowie
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam i chylę czoła dla audimaniaków i mam pytanie posiadam audi a4 1.9 tdi 110km (tyle było jak był nowy a było to bardzo dawno) silnik afn seria ile można uzyskać bezpiecznie kuców i momętu , co lepsz box czy czip i co powiecie o hamowni w Tarnowie w firmie czakram
-
[B5 AFB] Brak mocy, dziwne zachowanie
wpada w tryb awaryjny było
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witajcie koledzy jesli ktoś potrzebuje oponki na zime to niech da znac moge załatwic taniej ps pracuje na serwisie opon tel 508 099 558
-
[B5 AFN] przekaźnik nr 7
witam mam problem , wypiął mi się kabelek od przekaźnika nr 7 po podaniu prądu na ten kabelek załącza mi się panel klimatronika , czy ktoś wie gdzie ten kabel ma być podpięty. Klimatyzacja sprawna , wszystko działa tak jak należy.[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 17:04_________________________________________________ mała korekta zapiołem pod ten kabelek plus po stacyjce mysle że bedzie git temat zamkniety
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Chetnie bym wpadł ale mi tylko pasuje niedziela
tomi889
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta