Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Skrzynia biegów Quattro - zamiennik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi o to ze skrzynia jest krótka : Dwójka konczy sie przy 80 km/h ... Troche to mało i znacznie wzrasta sprint do setki. :)

Pytanko tylko tak z ciekawosci na razie :

jaką mozna włozyc skrzynie zeby predkosc na dwójce była troszke ponad 100 km/h i maksymalnie pozwalała na troche wiecej niz standardowa ?

Opublikowano

wiesz ze dłuższe przełożenia to gorsze przyspieszenie?

za to max może troszkę wzrosnąć ;)

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu moze przy mocy 90 koni :P

Po prostu jedynke trzeba od razu przerzucac dwójka konczy sie momentalnie i za wczesnie

Silnik jest mocny wiec mysle ze dłuzsza skrzynia by mu nie zaszkodziła...

W np V6 dwójka konczy sie około 105 km/h

Ale rozumiem ze skrzynka od V6 nie pasuje to 1,8 T ?

Opublikowano

W TDI 90 ps [1Z] też mi się za szybko kończyły biegi: I i II (po chipie na 131 ps) :tongue4:

? a co to ma do tego tematu ?

[pre_pl]

Opublikowano
  • Autor

No u mnie ten sam problem ;)

Tylko nie wiem jaką skrzynie tam ewentualnie wrazic zeby było ok :/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

hm no dziwne moja spokojnie na 2 przekracza 105 km/h czyzby byly rozne skrzynie w Quattro 1,8 T :blink: w zaleznosci od symbolu motoru

Opublikowano
  • Autor

na to wygląda ...

Silnik masz APU ?

Moc taka sama wiec dziwna sprawa... U mnie do odciecia na dwójce daje cos koło 90km/h ...

Opublikowano

U mnie w AEB (bez quatrro) spokojnie do 100 na dwójce dochodzę :) Więcej nie próbowałem ale myślę, że tak przy około 105 byłoby odcięcie. Więc chyba coś nie tak jest u Ciebie?

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem czy nie tak ? Skrzynia siedzie pewnie od nowosci... Ale ze wzgleu na seryjne 150 koni i naped Q pewnie była krótsza... Teraz jest ponad 200 i ta skrzynia przeszkadza zamiast pomagac ... Zamienia sie ktos za dłuzszą ?? :decayed:

Opublikowano

u mnie na 2biegu bez problemu kręci 105km/h,

Opublikowano
  • Autor

No to ja juz nie wiem co z tą moją ale mogłaby troszke dłuzsza byc ...

Opublikowano

a nie ślizga ci sprzęgło czasem przy wysokich obrotach ?? jeśli sprzęgło jest wporzo to wydaje mi się że masz jakąś krótszą skrzynię - poszukaj w kabinie po prawej stronie na srodkowym tunelu powinna być taka gałka od zmiany i może tam znajdziesz jeszcze 6bieg :thumbup::dance: nie no żartuje oczywiście- może ktoś tam majstrował i wsadził inną, a wiem- sprawdz jaki masz kod skrzyni biegów ?? moja to: CTE 0127 5-SPEED MANUAL

Opublikowano
  • Autor

Sprzegło jest git. Jak bede miał mozliwosc to sprawdze numer skrzynki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.