Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] [B5 1Z] Kolejny Srebrny JedenZECIOR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

Z wielką nie śmiałością postanowiam przedstawić swoją Audiczke A4 B5 1.9TDi.

Generalnie nie ma sie czym zachwycać, autko ma pare niedociągnięć blacharskich po poprzednim właścicielu ale z czasem postaram sie aby wróciła do stanu idealnego.

Na szczescie silnikowo i mechanicznie jest idealnie co jest dla mnie najważniejsze.

roche o samochodzie : Rocznik 1996,silnik 1.9TDi (nieśmiertelny 1Z na którym mi najbardziej zależało)

Wyp:

2x furtki w prądzie

2x AirBag

Elektyczne lusterka

Elektryczny szyberdach

Klimatronik

FiS

Centralny zamek, szyby domykane z pilota

Mody w planach to jak wiekszośc którzy maja przed lifta czyli :

lampy przednie laczone depo

lampy tylne mini lift albo II lift (generalnie narazie załozyłem minilift)

ładna siedemnastka

delikatna gleba

kiera S-line

jakies fajniejsze fotele

To tyle,zobaczymy jak sie potocza sprawy,w miare bede uaktualniał wątek.

Wszystich pozdrawiam i mam nadzieje ze nikogo nie zaboli przepiekny VW Golf Rabbit mojego kolegi ,który wkradł sie w niektóre ujecia

<a  href=http://img37.imageshack.us/img37/5918/img1461b.th.jpg' alt='img1461b.th.jpg'>

img1316r.th.jpg

img1318c.th.jpg

img1322nn.th.jpg

img1327y.th.jpg

img1334y.th.jpg

img1339e.th.jpg

img1342t.th.jpg

img1346h.th.jpg

img1355n.th.jpg

img1360y.th.jpg

img1400y.th.jpg

img1408a.th.jpg

img1458w.th.jpg

[/img]

FOTO by K.W

http://img37.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=img1461b.jpg

aha no i oczywiscie jeszcze gadgety klubowe czyli dwie ramki i wlepa.ale to ju z jarko załatwie.Na te co mam teraz (ramki) to kur... nie moge patrzeć.

Opublikowano

Ładniutka, a jaka wielka się wydaje przy golfie :decayed:

Opublikowano

ładne auto :) plany na plus :good:

Opublikowano

Jak już mówiłem przednie lampy mi się nie podobają i je zmień -aaaaaaaa sorry to nie to forum :wink4:

Na serio to co do Audi to jak dla mnie określił bym ją jednoznacznie: BARDZO ŁADNA SERIA :) 17 koniecznie z dużym rantem i naciąg co prawda i ta felga nie jest tragiczna i coś w sobie ma, będzie fajnie na zimówkach, wyrównaj tylną oś z przednią i będzie robiła naprawdę duże wrażenie. Końcówka wydechu na plus !!!

Dlaczego Rabbit (nie Golf !!! :evil:) ma zaboleć ???

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopcy za cieple słowa.Naturalnie wszystkie plany zostaną wdrożone ale no trzeba czasu i pieniedzy (na razie i jednego i drugiego brak)

Naturalnie Charles doszło do zwykłej literówki,miałem na mysli przepiękny VW RABBIT.

Opublikowano

zmień podpis - po pierwsze, bo chyba z regulaminem się kolego nie zapoznałeś.

po drugie ładne autko i dobre plany :good:

pomaluj jeszcze lusterka i klamki oraz migacze boczna na białe :good:

Opublikowano

Zdejmij te chlapacze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zdejmij te chlapacze :gwizdanie:

a co złego w chlapaczach??

zmień podpis - po pierwsze, bo chyba z regulaminem się kolego nie zapoznałeś.

po drugie ładne autko i dobre plany :good:

pomaluj jeszcze lusterka i klamki oraz migacze boczna na białe :good:

Klamki i lustra faktycznie dostaną kolor,zapomniałem o tym napisać.

Opublikowano

to, że chlapacze nie ładnie wyglądają. :gwizdanie:

Opublikowano

Kilka wczorajszych fotek ze starszą koleżanką - chciało by się rzec drużyna 4 pierścieni :kox:

img1476c.th.jpg

img1477h.th.jpg

img14811.th.jpg

img14821.th.jpg

img1486h.th.jpg

img1489qc.th.jpg

img1492p.th.jpg

img14941.th.jpg

img14961x.th.jpg

Brylantoos mam nadzieje ze nie zapomniales o sebrnym allroad :P

Opublikowano

heh b3 zawsze chciałem mieć :kox:

fajna sesyjka :good:

Opublikowano

B3 rozwala mnie tym że pomimo blisko ćwierć wieku po rozpoczęciu produkcji to auto nadal wygląda świerzo. Tak na pierwszy rzut oka 80 i A4 są strasznie do siebie podobne. No ale odkrywczym nie będzie stwierdzenie że VAG nigdy jakos odwazny stylistycznie nie byl. Trochę żałuję że Audi odpuściła temat coupe w A4.

Opublikowano

B3 rozwala mnie tym że pomimo blisko ćwierć wieku po rozpoczęciu produkcji to auto nadal wygląda świerzo. Tak na pierwszy rzut oka 80 i A4 są strasznie do siebie podobne. No ale odkrywczym nie będzie stwierdzenie że VAG nigdy jakos odwazny stylistycznie nie byl. Trochę żałuję że Audi odpuściła temat coupe w A4.

teraz naprawiają swój błąd A5-tką :cool1:
Opublikowano
  • Autor

lagobluerabbit dzieki za wklejenie fotek.Jak dla mnie osiemdziesiątka B3 ,B4 i A4 to juz leciwe kuzynki jednak blizniaczo do siebie podobne :>

Uwielbiam te nasze nocne sesyjki i bezalkoholowy zywiec :polew:

Opublikowano

No sesyjka bardzo fajna, kurcze też muszę pomyśleć nad jakąś rodzinną sesją, brat ma A4 Avant 1996r a ojciec a ojciec b4 w kombi :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Heh siemasz.Niestety niewiele ,kiera S-line,podłokietnik, wtyki pod lampy po liftowe.Niedługo pozakładam graty i przedstawie fotki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.