Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Sachs Suspension / -30mm Lowering Kit Audi A4


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Na początek troche o moim problemie , a wiec mam do wymiany dwa amorki , tylny prawy i przedni lewy bo już zaczynają sie pocić , ten tylny już trochę mocniej . Zawiecha jaką posiadam to 1BE czerwone amorki firmy Sachs. Raczej powinno się wymieniać amorki parami więc wychodzi na to że muszę wymienić wszystkie cztery . Planuje w najblizszym czasie obniżyć auto o jakies 30-35mm coś firmy Eibach Pro-kit. Myślałem o amorka firmy Kayaba bo dużo ludzi je tu chwali i że śmiało można zakładać jeżeli sie obniża nie więcej niż 40mm ale znalazłem na aukcji eBay takie kompletne zawieszenie zawieszenie :

sach_suspension.jpg

tutaj jest link do tej aukcji

http://www.ebay.co.uk/itm/Sachs-Suspension-30mm-Lowering-Kit-Audi-A4-/170593647575?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item27b82c7bd7

Cena jest nawet ciekawa tylko przesyłka troche pawala , no ale jak patrzeć że to za cały nówka sztuka komplet to chyba nie jest dużo , mam w jednym nówki amorki i obniżające sprężyny o 30mm

I teraz moje pytanie jest takie czy opłaca się takie coś kupić . Może już ktoś jeździ albo jeździł na takim zestawie

Z góry dzięki za pomoc

[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 11:04_________________________________________________Nikt nic nie wie :disgust: :disgust: :confused4: :confused4: na temat tego zestawu :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sachs są różne opinie (choć ja miałem w byłym aucie sachsy w w202 - zakładane na pierwszy montaż - a auto ponad 200tys miało)

Co do ceny to jakaś faktycznie niska. Ja bym szukał czegoś z Koni z regulacją twardości - zawsze można takie amorki potem regenerować (miałem w golfie koni i regenerowałem). Co do sprężyn to tylko Eibach na polskie drogi. Czy się opłaca? Mało jest na necie info na temat tego kita więc ciężko stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...