Skocz do zawartości
IGNOROWANY

" Zbyt czułe wspomaganie " nie czuć auta na drodze...


spidzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Ostatnio w mojej b6 zauwazylem ze podczas jazdy z wiekszymi predkosciami kolo kierownicy jest bardzo luzne jakby wspomaganie bylo ustawione w tryb "city" jak jest w miejskich samochodzikach... Mam porownanie do eski ktora kiedys mialem ktora po 100km/h jechala jak po szynach a tu wogole nie czuje co sie dzieje z autem na drodze jakby ukl. kier. byl bardzo nie precyzyjny... np przy zakrecie na autostradzie gdzie normalnie trzeba delikatnie skontrowac kiera to u mnie musze wykonac ok pol obrotu ... stojac na postoju i krecac prawo-lewo mam doslownie delikatny luz ale wydaje mi sie ze jest on w granicach normy.... w aucie ok 3 tyg temu wymienilem wszystkie wahacze z przodu + drazki kier. z koncowkami + zbierznosc + nowe felgi i opony 235/40/18 (wydaje mi sie ze tez powinny zwiekszac opory podczas jazdy), z maglownicy nie ma wycieku....

czy ma ktos z was jakis pomysl gdzie szukac przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wydaje mi sie ze bylo lepiej ale dlatego zrobilem zawieszenie bo byly luzy troche..... kurde no moze przegiolem troche z tym pol obrotu ale naprawde trzeba krecic kiera zeby sie sluchalo na drodze.... umowilem sie do mechanika sprawdzic magiel i krzyzak moze tam sa jakies luzy... napisze co i jak....

---------- Post dopisany 20-06-2012 at 04:35 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 20:52 ----------

wyjasnione.... delikatny luz na krzyzaku + po zmianie felg z mniejszym et na wieksze byla troche zbierznosc rozjechana po ustawieniu jedzie jak po szynach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...