Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ATJ] A4 Audi concert - działa ale nie mam kodu a odłączę akumulator


Bonzaty

Rekomendowane odpowiedzi

mam Audi concert i planuję wymianę akumulatora, nie mam kodu do radia (poprzedni właściciel zgubił), radio ogólnie super, ładnie gra no ale co potem jak się zakoduje. wiem że można zczytać kod po numerach, lub może jakoś inaczej. nie chcę go rozkodowywać "na twardo" w jakimś zakładzie. ktoś pomoże? z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to radio jest orginalnie zamontowane jak wyjechało z fabryki i poprzedni właściciel nie wymieniał go to bez obaw mozesz sciągać kleme nic sie nie rozkoduje na wszelki wypadek podczas odłączenia klemy wyłącz radio :good: Ja u siebie często kleme ściagałem i nie ma problemu z radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO podadzą Ci kod.Jak odepniesz zasilanie to na pewno się rozkoduje.Jest sposób możesz wymienić aku.ale potrzeba jeszcze przewodów do odpalania.Podpinasz je do tlem aby zasilanie było cały czas :) obieg zamknięty :) trudno to opisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ma sie rozkodować nepwno to tylko dlatego że orginalne radio nie było założone bądź było wymienione na inny model jak wyjeżdzało z salonu. Jeszcze raz mówie ze ja u siebie dosć często miałem wymieniany aku ponieważ miałem zwarcie gdzieś i rozładowywał sie przez noc więc z rana drugi wkładałem i grało bez żadnych kodów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ma sie rozkodować nepwno to tylko dlatego że orginalne radio nie było założone bądź było wymienione na inny model jak wyjeżdzało z salonu. Jeszcze raz mówie ze ja u siebie dosć często miałem wymieniany aku ponieważ miałem zwarcie gdzieś i rozładowywał sie przez noc więc z rana drugi wkładałem i grało bez żadnych kodów :good:

To masz chyba na stałe rozkodowane

Podłącz prostownik pod klemy i wymień aku lub jak Kolega wyżej pisał śmigaj do ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy mam rozkodowane. Porzedni własciciel dał mi kod do radia niedawno bo wcześniej go znaleść nie mógł ale nawet nie musiałem go wykorzystywać. Temat o kodzie gdzieś juz był i tam też ktos pisał że nie trzeba wpisywać kodu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo jezeli radio jest orginalne nie potrzeba kodu - samo zczytuje sobie z ECU informacje o kodzie na podstawie VIN . chyba ze sie myle w przypadku Audi Concert . tak jest napenow z Navi -MMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak dobrze mówiłem z tym kodem w przypadku org instalacji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale chyba nie te roczniki.

MMCV ma rocznik 2004 i u niego tak zapewne jest

W moim Symphony trzeba było wpisać a było "od nowości"

Dla pewności użyj prostownika albo ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...