Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czujnik czystości powietrza


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oskaritto

Witajcie!

Po kilkukrotnym odczytaniem i kasowaniem bledow klimatronika zostaje mi ciagle jeden....czujnik czystosci powietrza :/ wiecie gdzie jest moge szukac takiego czujnika ? moze sie odlaczyl ale nie wiem gdzie szukac...pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czujnik znajduje się przed filtrem kabinowym

Dokładnie tak jak piszesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

Witajcie!

Po kilkukrotnym odczytaniem i kasowaniem bledow klimatronika zostaje mi ciagle jeden....czujnik czystosci powietrza :/ wiecie gdzie jest moge szukac takiego czujnika ? moze sie odlaczyl ale nie wiem gdzie szukac...pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc

powiedzcie mi co ten czujnik robi ? bo mam go wyciagnietego i chce zamowic w ASO ale nie wiem jakiego efektu sie spodziewac....[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 23:00_________________________________________________Czujnik czystosci powietrza o numerze 4B0907659A wyglada tak:

20080203032.jpg

20080203033.jpg

20080203034.jpg

i kosztuje w ASO 248zł

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiedziałem że taki czujnik istnieje? za co on odpowiada? czy jak Ci padł to była informacja na Fisie czy tylko w Vag-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

nawet nie wiedziałem że taki czujnik istnieje? za co on odpowiada? czy jak Ci padł to była informacja na Fisie czy tylko w Vag-u?

Czesc! a no jest takie cudo w naszych b6 nie wiem czy w innych (wczesniejszych tez) ale tak sobie wymyslili :) odpowiada on za wochanie powietrza :D jak mu sie nie spodoba zamyka klapke :) Check mi sie nie swiecil ale po podlaczeniu VAG-a ciagle byl ten blad po wymianie nagle wysypala mi sie seria innych bledow z klapkami itp :) ale to go blokowalo i ta przyjemnosc swoje kosztowala :/ pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...