Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Łącznik stabilizatora jaki powinien wymiar?


maniekkk24

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy tak jak w temacie chodzi mi o to ze ostatnio wymieniłem łacznik stabilizatora lewy i prawy. przy montarzu zwruciłem uwage na to, że po przykreceniu go do wahacza a nastepnie do stabilizatora jest sporo przekrzywiony(nie trzyma pionu). moje obawy przełożyły sie na to ze po 20 km urwała sie tuleje gumowa ze środka stabilizatoza i teraz nie wiem czy łacznik był słaby czy faktycznie mam wygięty sam stabilizator. bardzo bym prosił o pomoc na zdjeciu zaznzczyłem o jaką odległość mi chodzi. może ktoś zmierzyć u siebie i podac bo cos mi sie dziwne wydaje zebym z dwóch stron miał zagięty do środka. z góry dziekuje pozdrawiam :a4fan:

Ts1tVkrr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny być raczej prosto.Czy łączniki które założyłeś są szersze na dole a węższe u góry??Czy mają jedną grubość?Chodzi o miejsce gdze wchodzi śruba skręcająca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie są szersze na dole a węższe u góry. zobaczymy dzisiaj kupiłem nowy łacznik innej firmy i droższy moze bedzie lepszy :wallbash:

pozdrawiam :a4fan:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 10:05_________________________________________________juz wszystko sie wyjasniło jakis łeb załozyłzle wahacz dolny główny he he a tyle sie nameczyłem teraz jest wszystko ok pozdrwaiam

TEMAT ZAKOŃCZONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...