Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Śruby do łącznika stabilizatora - problemik mały...


Goofer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów :hi: Ostatnimi czasy po przeglądzie postanowiłem wymienić łącznik stabilizatora po stronie kierowcy,wykazuje oznaki zużycia - jest po prostu luźny. Nie zastanawiając się kupiłem nowy łącznik,mając chwile czasu podniosłem auto i zabrałem się za wymianę.Wszystko fajnie... do momentu.Łącznik jaki jest zamontowany jest jeszcze oryginalny (po stronie pasażera już wymieniony przez poprzedniego właściciela pewnie) i jest na sworzniach, natomiast ten co kupiłem ma otwory przelotowe gdzie należy zapodać 2 sztuki śrub, i tu jest cały pies pogrzebany. W zestawie z łącznikiem nie było owych śrub. Stąd moja prośba, może komuś zostały po wymianie owe 2 śruby z nakrętkami i poratuje w potrzebie, lub może ktoś poleci zastępcze rozwiązanie... Dziękuje i czekam na jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam gdzie kupowales lacznik nie maja srub? :gwizdanie: W dobrej hurtowni/sklepie kupisz bez problemu, febi robi chociazby takie komplety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że są komplety śrub do zawiechy ale ja wszystkich nie potrzebuje, dla mnie trzeba tylko i wyłącznie 2 sztuki śrub + nakrętki. Byłem w sklepie metalowym chciałem dokupić ale tam mają albo 10tki albo 12stki, a koleś zmierzył średnice otworów i tam jest 11, a takich nie robią. Łącznik jaki mam jest na tej aukcji chociażby:

http://moto.allegro.pl/item1005019878_lacznik_stab_audi_a4_a6_skoda_superb_passat.html

Obecnie siedzi oryginalnie zamontowany taki łącznik:

http://moto.allegro.pl/item985383373_lacznik_stabilizatora_audi_a4_94_01.html z tym że właśnie jest on do wymiany. A kupiłem łącznik taki jak jest na tej pierwszej aukcji. Jakieś pomysły co do śrub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie śruby mogę Ci je dać tylko masz do mnie troche za daleko :decayed:

co do łączników to są na skręcanie śrubami lub na swożniach kulowych :cool1:

zależy od firmy większość pakuje łącznie ze śrubami jak koledzy wyżej piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jest jedno ALE, 10tka jest za mała i jest luz, może tak być ? Wg mnie nie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 10tka jest oryginalnie montowana. Hmm no zastanawia mnie to bo właśnie ona w otworze ma luz, no ale skoro ma być m-10 to niech tak będzie. Podjadę do metalika i dobiorę 10tke jak tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 10tka jest oryginalnie montowana. Hmm no zastanawia mnie to bo właśnie ona w otworze ma luz, no ale skoro ma być m-10 to niech tak będzie. Podjadę do metalika i dobiorę 10tke jak tak

ja nie mowie o zestawach na cale kolo. Kupowalem osobiescie, zestawy osobne na gorne wahacze, dolne wahacze itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, znalazłem na e-katalogu w inter carsie że są do kupna oddzielnie śruby do wahaczy i w tym także do łączników. Także problem mam rozwiązany. Dziękuje bardzo Panom :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...