Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BŁAD 01218 nie do usuniecia


ivan1977

Rekomendowane odpowiedzi

Pany na vagu pokazało błąd airbag

01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)32-00 - Resistance too high

z tego co wyczytałem to mam sprawdzić kostki pod fotelem pasażera więc wyczyściłem styki podoginałem blaszki i nic to nie pomogło pod fotelem mam 2 kostki zielona i brązowa ale wydaje mi sie że nie mam poduszek w fotelach tak to mi przynajmniej wygląda nie wiem czy poprzedni własciciel coś z nimi kombinował lecz jak go kupiłem airbag na desce nie palił po kilku dniach wyskoczył po skasowaniu nie palił ze 3 dni i znów sie pojawił po skasowaniu vagiem błąd wyskakuje od razu poradzcie coś bo już mnie ujjj. strzela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od airbaga powinna być zółta kostka, jak masz 98r to powinny być poduszki w fotelach, sprawdz czy nie masz metki airbag z boku na dole fotela, jak nie masz sprawdz pod fotelem w dziurze wykładziny skąd wychodzą kable, czy nie wala się tam kabel z żółtą wtyczką

Edytowane przez roae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tą żółtą kostkę i okazało sie że spinka zabezpieczająca przed wysunięciem jest połamana i kostka się rozłącza podczas przesuwania fotela zawinąłem taśmą izolacyjną tak aby się jiż nie rozłączała skasowałem błąd vagiem i już nie powrócił :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...