Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klocki Master Sport


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

witam

na forum nie znalazłem informacji na temat klocków Master Sport

http://moto.allegro.pl/item1025673817_klocki_passat_b5_6_superb_audi_a6_c4_master_przod.html

napisałem równiez zapytanie w tym temacie ale niestety nie uzyskałem zadnej odpowiedzi :no: :no: :no: :no: :no:

a skoro nie bylo zadnej odpowiedzi za i przeciw postanowiłem je zamontowac do pierwszego lepszego A4 :polew: :polew: :polew: :polew:

dlatego tez na pierwszy ogien poszły wielokrotnie sprawdzone przednie tarcze Ferodo DDF320 288/25mm :good: :good: :good:

zestaw został zamontowany 3 miesiace temu, dzisiaj auto pojawiło sie na warsztacie na wymiane oleju

obejrzałem dokłądnie tarcze i klocki z kazdej strony, zestaw ładnie sie ułozył, powierzchnia tarczy była gładka, bez przebarwien i rys

postanowiłem sie przejechac autem i lekko "przypiec" hamulce, rozpedziłem auto do 150km/h i gwałtownie zacząłem hamowac do zera

auto bardzo szybko wytraciło prędkosc, nie dochodzily zadne niepokojące dzwięki, zadnych dragan i szumów

rozpedziłem ponownie auto do 150km/h i znowu hamowanie do zera, wysiadłem z auta i zobaczyłem dym.... z tylnych hamulców :polew: :polew:

wróciłem na warsztat, odczekałem az wszystko ostygnie, na tarczy nie było zadnych śladów ostrego hamowania :shocked: :shocked: :shocked:

wymieniłem płyn, tylne klocki (TRW) i oddalem autko, właściciel bardzo pozytywnie oceniał hamulce swojego auta

teraz bardzo mocno sie zastanawiam nad montazem tych klocków do aut, tym bardziej ze cena jest bardziej jak zachęcajaca :mysli: :mysli: :mysli:

czy ktos z Kolegów ma takie klocki u siebie w aucie ?????

bardzo jestem ciekaw opinii z forum :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego ciekaw jak się one sprawują i ile wytrzymują i czy nie zaczynają piszczeć jak to bywa przy takich cenach. Wiem że ferodo to bardzo dobry zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mocno brudzą felgi?

Strach Ci zostawić furaka na zakladzie bo zaraz go skatujesz :polew: :polew: :polew: Ale czego sie nie robi dla dobra nauki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pylą normalnie, nie zauwazyłem nic szczególnego

a o auto nie musisz sie bac, mam wykupione ubezpieczenie na wypadek .... wypadku.... :polew: :polew: :polew:

auto nie było katowane, normalne rozpędzaie do 150km/h a potem do zera

a potem poprawka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w najbliższym czasie mam do wymiany klocki tercze jeszcze są w miarę zdrowe ale przy kolejnej wymianie klocków mam zamiar je wymienić przemyśle sprawe z tymi klockami i może je założe tak z ciekawości i przetestuje je w razie draki nie będe płakał nad tarczami bo i tak mam zamiar je wymienić

ciekawe jak jest z żywotnością ??? zobaczymy a wrażenia z użytkowania opisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...