-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko.Ogr.Mam 17 na balkonie moge moge Ci pozyczyć nawet teraz mieszkam w nowej hucie jbc na pw.tel.Pozdro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- poszukiwania dobrego serwisu klimatyzacji
Witam.Również polecam firmę Frosti jak chcesz mieć dobrze na orginalnych częściach zrobione.Drogo ale dobrze ,chyba ze chcesz tanio to na pewno nie do nich.Pozdro- [Małopolska] Widziany, widziana
Dziś koło 14 w pobiedniku biały avancik Kolega ładnie sie przywitał.Pozdrawiam.- [Kraków] Montaż oryginalnego PDC
Witam.I jak pdc zamontowane?Nie wie ktoś moze czy w tym navipolu podłączą tylko przewody do wiązki i ustawią czy tylko kompletnie montują?Bo mam juz zderzak moduł ori wiązke głośniczek (wszystko co potrzeba ).Chyba ze ktoś przerabiał ten temat w małopolsce i by chciał pomoc oczywiście nie darmo.Pozdrawiam maniaków- Jakie zegarki nosicie?
Witam.Byłem w piątek w salonie audi i zakładałem taki zegarek na rękę AUDI ZEGAREK CZARNY SKÓRZANY QUATTRO WROCŁAW (4043233156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. cena taka sama jak na allegro.Napisze ze dobrze leży na ręce i całkiem dobrze wygląda.Pozdro Maniacy Audi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam.Umnie na osiedlu to standart audi jest ponad 10 i w żadnym niema ani dekielków ani kołpaków,jak wkłady w lusterkach są to jest dobrze.Ponawiam moje pytanie odnośnie montazu pdc.Pomoże ktoś ?Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Maniaków Audi.Mam pytanko czy ktoś z krk montował pdc ori do a4 b7 avant.Mam mały problemik bo ktoś niedawno mi zaparkował w tył kupiłem juz moduł z całą ori wiązką od kierownicy do modułu.Mam juz na oku zderzak w kolorze razem z czujnikami.Moje pytanko czy ktoś chętny do pomocy albo montażu?Nie mam nawet jak narazie podjechać na spocik poznać sie z ludzmi ale coś wymyśle może dorwę jakiś zastępczy zderzak i podjadę.Pozdrawiam:wink:- Kupie zderzak do audi a4 b7 avant.
Witam.Poszukuje zderzaka w kolorze LY7W z czujnikami i najlepiej z calą wiązką.Pozdrawiam.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam.Jak dam rade to podjade jutro na bajerke dobrze poznać ludzi z pasją do tej marki.- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko. - poszukiwania dobrego serwisu klimatyzacji