Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja jestem za jeśli jeszcze będę miał czym przyjechać ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- w sumie to z buta mogę podbić to sobie bro siekne
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
po zmianie nie umiem jakoś nic znależć co bym nie wpisał to zwykle to samo się pokazuje może coś z kompem mam hehehe ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- to te 163 km są dobre??czy lepiej szukać 150??skrzynia jest 5 biegowa ale jak juz wczesniej pisałem raczej w trase nie będę jezdził ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- w wiki piszą że dopiero w b7 byl ten 163 więc co ??przełożył ktoś ?? czy po raz kolejny wiki daje dupencji napisali tez że mają oba 225 Nm przy 1950 obr./min to o co do husteczki tu chodzi 150 i 163 taki sam moment?? ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- Oferta - Audi A4 - WITAM!!!! OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY AUDI A4 Z SILNIKIEM BENZYNOWYM 1,8 O MOCY 163 KM, ŚWIEŻO SPROWADZONE ZE SZWAJCARII. AUTO JEST BEZW felgi i kiera do wymiany te chromy na lusterkach jakoś mi jankes oklei napewno mam namiary na właściciela tego autka twierdzi że ma wszystkie rachunki wpisy w książke itp itd
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hehehe ok kurna mam juz furke na oku tylko pytanie czy w calosci pojdzie na kredyt czy zprzedam swoja furke ehh chyba jeszcze z ceny zejde to moze ktos sie zainteresuje ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- A tak nawiasem mowiac moj jest podrapany moze lakiernik go kupi?? dobra cene mam w zanadrzu ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- Powiedzcie mi jeszcze co to za silnik 1.8t 163km??i czy jak ma 2rury to quattro czy nie??bo patrze na furke i niewiem o co chodzi zwykle 150 mialy i 190 hyba nie??ten co znalazlem ma 163 i wlasnie dwa wydechy hmmm??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ooołłłłłłłkkkeeeeeejjjjj
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
mam pytanko czy jak coś znajdę w mazowieckim to ktoś ze mną podjedzie na dokładne sprawdzenie b6 1.8t?? bo odnośnie silnika nie mam pojęcia na co zwracać uwagę im więcej osób tym lepiej tzn max3 żebyśmy sie pomieścili bez problemu ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- oczywiście butla po powrocie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No nie bede juz jezdzil do wawy praktycznie tylko pod stacje czasem zakupy i inne rzeczy w grodziu a niestety moj sie rozgrzewa w okolicah autostrady a to podobno szkodzi jak sie niezagrzewa silnika i sie go wylacza i tak codziennie hyba ze sie myle to kupuje znow 1.9
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ogolnie na codzien bede go uzywal zeby do pociagu dojechac wiec mysle ze sie tak szybko nie zuzyje a jak sie zurzyje to bede sie bawil w odnawianie zamiast rezania hahaha ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Zreszta z tego co widze szybko samochodu nie sprzedam a jak nie sprzedam to drugiego nie kupie ehh
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
O bexie nie mysle bo spalanie napewno wieksze juz ale ogolnie te roznice mocy to turbiny??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mysle o 1.8 t ale nie wiem w sumie jaki dokladnie bo widze ze sa 150 i 163 kuce duze sa roznice miedzy nimi??ogolnie niechce sline bo chce nie obnizone zawieszenie ze wzgledu na zime i daleka droge z bramy pod sam dom odgarniecie sniegu to masakra noi na rybki jezdze dosc czesto zalezy mi na pelnej skorce xenonie navi bosse haku i fajnie jakby szyber byl
-
Co to za śruba/odpowietrznik?
czy to ta śruba z zaworkiem??tez szukam takiej hyba i niemogę w etce znalezc :/
-
problem ze wspomaganiem - Nowa pompa, maglownica płyn POMOCY!!
też mam jęczenie ale dopiero po dłuższej jezdzie :/ możliwe że się płyn rozrzedza??a po wymianie płyn się szybo zużywa przez coś??
-
Piszcząca maglownica ?? albo nie maglownica?
i jak ??pompeczka wymieniona??pomogło??
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
łądniutko to wszystko się zgrywa ze sobą cycuś normalnie
-
[B5 AFN] Sprawdzenie czujnika temperatury
kurcze niemoge znalezc tego wątku z kodami :/ a czy wszystko co się pokazuje to błędy??
-
[ALL B5] Lampy DEPO dzielone, jak zniwelować szpary?
w końcu wyrezane zespolone
-
[ALL B5] Połamana brązowa tapicerka skąd części ??
nawet nie myślałem jak prosto się to lakieruje
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Sprzedaje furacza jak ktos chce oblukac dokladnie dajcie znac mam nadzieje ze w Grodziu zostanie zalezy mi na szybkiej sprzedazy wiec cena 10k z jeczeniem sobie nadal nie poradzilem wiec tez z tad ta cena podobno jakis zaworek moze byc za 20 zeta ale w etce nie moge znalezc ehhhh ---------- Post dopisany 09-02-2013 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 07:50 ---------- myślę nad jakimś avancikiem b6 myślicie że da radę połapać coś co ma wszystko?? ---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- bo zwykle albo xenon albo bose zwykle pół skóra do tej pory jedną pełna widziałem duża navi jakoś też rzadko jest ehhhh a cen to taki rozrzut że szok i wiekszość to złomy niezależnie od ceny czy 22k czy 35
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
wyczytalem gdzies zeby nalac plynu pod sam korek i tak zrobilem wydaje mi sie ze o dziwo pomogło zobaczymy przy dłuższej jezdzie ---------- Post dopisany 06-02-2013 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 13:47 ---------- etam nadal jęczy ale mniej i po przejechaniu ponad 30 km ehhh mam wrazenie ze ten olej sie jakby zuzywa za szybko niewiem sam musze koniecznie ten zaworek polapac ---------- Post dopisany 09-02-2013 at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 18:06 ---------- dzwoniłem do gościa co podobno zna się na maglach i nie wie o co chodzi normalnie krew mnie zalała
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
u mnie też na wolnych a jęczy jakby jakaś guma o gumę sie obcierała
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
nie moge w etce znależć :/ ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 20:36 ---------- I nikt nie poda nr jakiegos tej srobeczki??
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
a tez miales te numery dopiero po rozgrzaniu??bo na zimnym mam wszystko ok
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ktoś ma gumkę od siłownika centralnego??bo mi szumi i zaraz kolejna pompke zajade
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
może może ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- widzę że worms też automacik
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
o kurcze powiem ci ze myslalem o jakims zaworku ale niewiedzialem czy cos takiego istnieje i czy mozna to wymienic a spotkałeś się z tym już??i czy może się olej zużywać?? ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- i czy masz może nr tego zaworku bo ostatnio jak byłem w aso to nic gość nie mógł znalezć porażka ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- i czy można to zrobić nie wyciągając magla hehehe
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
płyn zmienia kolor prawie od razu po wymianie :/