Treść opublikowana przez bongod
-
Brak ssania na zimnym silniku Audi A4 B5 1.6 AHL
Heja . Coś się wyjaśniło po latach czy auto dawno sprzedane i forum opuszczone ?
-
Słaby zapłon w 2.7 bit
Witam. Ma ktoś może pomysł na słabe przyjmowanie zapłonu w 2.7? Wtryski z rs6, hybrydy k03, przepływka pokazuje 280 g/s I więcej nic nie można ugrać. Kompresja w przybliżeniu 10/11bara. Szczelność sprawdzona. Przyjmuje max 10 zapłonu. Brak już pomysłów. Konwersja na cewki tfsi coś zmieni? Pozdro
-
Poduszki silnika meyle
Witam. Zakładał ktoś poduszki silnika meyle do 2.7? Nie mają wtyczek ani ori ani meyle, obie olejowe stąd się zastanawiam. Różnica w cenie jest spora ale w mercedesie dają radę . Dajcie znać jak coś wiecie. Pozdro.
-
Tempomat w A4 B6 nie działa na 6 biegu
Poradził sobie ktoś? Ja po swapie na manual tak mam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Większe autko potrzebne. Zostaje przy marce i roczniku .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak by ktoś coś to moje autko na handel ?
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Spryski mgiełkowe wleciały w końcu
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Smok wyczyszczony I wpadł magiel z servo
-
OBDeleven PRO ze zniżką
Witam. Czy da się zrobić logi z kilku kanałów na raz?
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
- [ALL B6] audiczka po roku :)
- [ALL B6] audiczka po roku :)
Na sprzedaż do odnowienia jak by co 8.5j et 29- [ALL B6] audiczka po roku :)
- [ALL B6] audiczka po roku :)
- B6 DIVISION
Dokładnie tak jest. Nie słyszałem tylko nigdy o tej firmie :).- B6 DIVISION
Dokładnie te :). Wyleczyłem się z wystających rantow a te zgrywaja się z blotnikiem bez dystansów i pierścieni nie trzeba :). Właśnie do odnowienia dałem bo w marnym stanie były. Ciekawe czy nowy lakier dobrze położony będzie trwały jak ori. Niedługo wrzucę obecne 8.5j et 29 na bazar, też do odnowienia bo ranty pościerane I z jednej klar schodzi :).- B6 DIVISION
Siemaneczko. Panowie SSM na felgach Audi to normalna rzecz? Podobno to firma ale mało o tym w necie. Nr felgi 8E0 601 025 AH. Po numerze to zimówki z rs4 b7.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemaneczko. Gdzie oddać felgi do renowacji?- Grzeje się tylne koło, zjadło klocki
No serwo trzeba pod kierą rozlaczać a tam mało miejsca :). Ale żeby pompę wymienić też musiałem rozszczelnić układ. Dev mi dał dobra radę żebym przed wyjęciem wypchnał tłoczki jak najbardziej I pomogło w 100 procentach potem przy odpowietrzebiu układu,, w drugą stronę " :).- Grzeje się tylne koło, zjadło klocki
Wezyki hamulcowe w oplocie. A pompa hamulcowa. Myślałem że ciezej się ją wymienia :).- Grzeje się tylne koło, zjadło klocki
Wymiana pompy załatwiła sprawę- Grzeje się tylne koło, zjadło klocki
Przed chwilą zauważyłem że przednie i jedna tylna tarcza się nagrzały po jeździe. Tylna ta po regeneracji najbardziej a druga jest całkowicie zimna. Możliwe że to wina tej zimnej i że ta z którą myślałem że jest problem bierze na siebie cała siłę hamowania i przez to się tak nagrzewa?- Grzeje się tylne koło, zjadło klocki
Witam. Mam problem jak w temacie. Wymieniony tloczek, prowadnice, klocki, tarcze, wezyki a nadal nie odbija skoro się grzeje prawy tył. Ręczny odbija. Pompa hamulcowa a może pompa abs do wymiany? Dziwne bo czasem podczas hamowania zapala się kontrolka poduszek powietrza nie wiem czy to ma coś wspólnego. Walczę już naprawdę długo z tymi hamulcami. Rozmiar tarczy 288 tył. Pomocy.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany gdzie OC najtaniej . Narazie goather wyszedł mi 800 z kawałkiem .- B6 DIVISION
Aha ok . A mam też problemo innego typu :). Jęczy mi magiel ale tylko na wstecznym . Płyn wymieniony . Koszyk na miejscu . Ktoś miał tak ? - [ALL B6] audiczka po roku :)