Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Panowie macie może problem z tapatlkiem ? Za wuja nie mogę się połączyć . Na przeglądarce jest ok :).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też mam nogi siengera do obróbki będzie z nich zlew w łazience Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kwestia gustu dla mnie equalizer jest the best 100 razy lepszy niż John Wick i parę innych zachwalanych a to ten sam gatunek . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Avengersi naprawdę robią wrażenie . Equalizer 2 nie mogę się doczekać . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Wielkość zależy od miejsca w zapasie . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Tak w kole . Wydaje mi się że jeszcze wyższa by weszła . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Mała ta butla jakoś :/ . Ja w avancie mam 72 l. A co do spalania to po regulacji trochę spadnie ale pewnie bez szału . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Na TVN7 dziś zaginiony w akcji 3 . Film z mojego dzieciństwa Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Jeżdżę mało ekonomicznie to fakt ale po to mam te 280 ps w LPG Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecałem ostatnio Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Pakiet sline się dokonał Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Wpadł przód sline narazie bez kratki środkowej bo nie mogę znaleźć używki S4 :/ Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
No dokładnie do tego ośka Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Masz rację dużo więcej mocy [emoji6] a tak na poważnie to moje b6 waży 1750 kg bez kierowcy więc niewiele mniej niż A6 w ośce Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Dziś tricek poszedł na kawie Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
U mnie w quattro skrzynia bex 280ps stała prędkość na autostradzie 140 ( czasem wyprzedzanie) nie ma bata zejść poniżej 14 . Sam zakładałem i stoiłem instalke i zapewniam że jest ok . Jak dodam miasto wyjdzie 15 . W bfb o podobnym setupie da radę zjeść do 13 w trasie . Ta różnica w obrotach to praktycznie litr na spalaniu LPG . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Koło 3000 ma Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Jak bez modow to pewnie z 13 Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
W bexie była krótka w bfb długa . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Tzn o quattro pisze bexie Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
3700 lekko ponad jak dobrze pamiętam Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Dużo bo krótka skrzynia strasznie . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja nie polecam . Szkoda tłumaczyć czemu . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Jak tam ? Łapy rosną ??? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Panaceum - podobał mi się . Nie wiem czemu przegapiłem bo to 2013 . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka