Treść opublikowana przez bongod
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Skrzyżowanie kingsmana , kill Billa,Johna Wicka i przekrętu ? ,,Accident man" . Adkins i White się kopią . Do obejrzenia na raz ale lubię czarny humor więc mi podszedł ten film . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tomb raider lipa . Pora na sicario 2 . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie drin grzeje Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Jak wytrzezwieje możemy Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Siadł tył sline Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ślisko kurde tam Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja na za chwilę podjadę na chwilę ale mało czasu mam niestety :/ Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Ok . Mojej rodziny nie stać na drugie auto . Pozatym tylko ja mam prawko , nieważne . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Ale ja się naprawdę mieszczę . Noi vanem nie będę na codzień jeździł a na 2 samochody mnie nie stać . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Samolot też odpada Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Żona ma chorobę lokomocyjną i musi z przodu dalsze trasy . Zresztą z nią to i bez choroby i trasy czasem ciężko wytrzymać hahahaha Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Co tu dużo gadać to kwestia tego na co kogo stać i tyle . Mnie stać na jeden samochód i taki którym mogę tanio jeździć sam na codzień a dwa razy w roku gdzieś wyjechać z rodziną . Dla mnie a4 b6 avant 1.8tq 280ps w lpg spełnia te warunki hahaha . Dziś wsadziłem fotelik zwykły + ten leżący dla maluszka + teściowa z tyłu wszytko na kanapie recaro i teściowa powiedziała że może tak jechać do Rygi . Jak spojrzałem to faktycznie źle tam nie miała noi to teściowa . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Da się ? Da się !!! Hahahahah Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Hahahaha ja dopiero zaczynam przygodę z małą kobietką ale pistoletów nerfa trochę wożę . Powiem wam że fajne te nerfy ostatnio kupiłem model mastodon obczajcie na YT Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
To pomyślcie że jestem wędkarzem hahaha ale fakt biorę tylko spina Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Hahahah Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Tzn my za duzi nie jesteśmy może to kwestia tego Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
To ja jestem nienormalny [emoji4] . Jeszcze raz powtórzę że jezdze z Matim 8 lat z przodu , Julką 10 miesięcy , teściowa i żona z tyłu [emoji4]. Góra box i jest galante . Nie narzekają z tyłu baby bo kasy nie ma na dwa auta ani na jeżdżenie większym autem codziennie 100 km samemu [emoji6]. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Starsze dziecko z przodu z fotelikiem i w 5 osób da się jeździć . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Oooo tego nie znam Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No dobrze dojrzałeś walkę na linie trochę jak w nad maxie z tiną turbiną Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Hahah spróbuj więcej [emoji4] . Ale trzeba lubić takie klimaty [emoji6]. Ja np conana oglądałem naście razy [emoji4]Tego jedynego oczywiście . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
the scythian. W końcu coś ciekawego nie anglojęzycznego . Dobra sieczka i przygoda . Polska produkcja tego typu by się przydała np wiedźmin . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawid prowadził spowrotem ? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka