Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Skrzyżowanie kingsmana , kill Billa,Johna Wicka i przekrętu ? ,,Accident man" . Adkins i White się kopią . Do obejrzenia na raz ale lubię czarny humor więc mi podszedł ten film . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  2. Tomb raider lipa . Pora na sicario 2 . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  3. Pewnie drin grzeje Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  4. Jak wytrzezwieje możemy Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  5. Siadł tył sline Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  6. Ślisko kurde tam Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  7. Ja na za chwilę podjadę na chwilę ale mało czasu mam niestety :/ Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  8. Ok . Mojej rodziny nie stać na drugie auto . Pozatym tylko ja mam prawko , nieważne . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  9. Ale ja się naprawdę mieszczę . Noi vanem nie będę na codzień jeździł a na 2 samochody mnie nie stać . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  10. Samolot też odpada Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  11. Żona ma chorobę lokomocyjną i musi z przodu dalsze trasy . Zresztą z nią to i bez choroby i trasy czasem ciężko wytrzymać hahahaha Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  12. Co tu dużo gadać to kwestia tego na co kogo stać i tyle . Mnie stać na jeden samochód i taki którym mogę tanio jeździć sam na codzień a dwa razy w roku gdzieś wyjechać z rodziną . Dla mnie a4 b6 avant 1.8tq 280ps w lpg spełnia te warunki hahaha . Dziś wsadziłem fotelik zwykły + ten leżący dla maluszka + teściowa z tyłu wszytko na kanapie recaro i teściowa powiedziała że może tak jechać do Rygi . Jak spojrzałem to faktycznie źle tam nie miała noi to teściowa . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  13. Da się ? Da się !!! Hahahahah Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  14. Hahahaha ja dopiero zaczynam przygodę z małą kobietką ale pistoletów nerfa trochę wożę . Powiem wam że fajne te nerfy ostatnio kupiłem model mastodon obczajcie na YT Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  15. To pomyślcie że jestem wędkarzem hahaha ale fakt biorę tylko spina Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  16. Hahahah Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  17. Tzn my za duzi nie jesteśmy może to kwestia tego Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  18. To ja jestem nienormalny [emoji4] . Jeszcze raz powtórzę że jezdze z Matim 8 lat z przodu , Julką 10 miesięcy , teściowa i żona z tyłu [emoji4]. Góra box i jest galante . Nie narzekają z tyłu baby bo kasy nie ma na dwa auta ani na jeżdżenie większym autem codziennie 100 km samemu [emoji6]. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  19. Starsze dziecko z przodu z fotelikiem i w 5 osób da się jeździć . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  20. Oooo tego nie znam Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  21. No dobrze dojrzałeś walkę na linie trochę jak w nad maxie z tiną turbiną Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  22. Hahah spróbuj więcej [emoji4] . Ale trzeba lubić takie klimaty [emoji6]. Ja np conana oglądałem naście razy [emoji4]Tego jedynego oczywiście . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  23. the scythian. W końcu coś ciekawego nie anglojęzycznego . Dobra sieczka i przygoda . Polska produkcja tego typu by się przydała np wiedźmin . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  24. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  25. Dawid prowadził spowrotem ? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.