Treść opublikowana przez bongod
-
Tacierzyństwo
Nie jest to duże autko to fakt ale ja się mieszczę bez problemu jak założę boxa . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Albo w bagażniku hehe Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Ja się mieszczę przy 2 dzieci ( 8 miesięcy i 7 lat ) ale mam 170 wzrostu . Mam boxa na dachu w avancie i wraz z żoną i teściową wybieramy się do Rygi . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Aaaa ok już widzę Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
A są już jakieś kolory ? Ja nic takiego nie widzę Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Niestety chyba kolo 14 :/ Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Dokładnie tak ja codziennie autostrada 140 i miasto więc 15 to wynik ok dla mnie . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Hahahahah . Korytarz zarezerwowałeś ? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
To gitara . Dziex . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie błotniki S4 są takie same jak w zwykłej wersji ? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Wkoncu shamowalem Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Po spożyciu nie wolno wchodzić na stok !!! :D hahaha Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja sobie rozpisalem stricte pod siebie i zmieniam trochę co miesiąc . Ciężko więc będzie coś Ci polecić . Ogólnie robię wszystkie partie ale każdego dnia inne ćwiczenia . Jak mam ciężka klatkę to robię tego dnia np lżejsze plecy i tak sobie kombinuje . Pomimo 39 lat na karku naprawdę dobrze się czuję w moim ciele . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Można i 5x jak dobrze trening rozpisany ja teraz robię 3x fullbody plus basen 4 . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Jak nie mam siły iść na siłkę fizycznie a nie psychicznie Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Poszła całość . Dozobaczyska . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie ktoś poleci jakieś pranie tapicerki ? Zaznaczam że nie chce żeby się po czasie podsufitka odkleiła a czytałem o takich przypadkach . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A to nawet nie wiedziałem hehehe [emoji3] będę miał na uwadze Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dokładnie tak lubię takie klimaty więc chyba i za książkę chwyce Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Serial Carbon naprawdę mnie wkręcił . Jutro kończę . Polecam . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż anteny na relingu za i przeciw .
Mam jakąś Sirio na magnesie . Chyba da radę ja odlecieć i wkręcić w grzybek nie ? Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hahahaha Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż anteny na relingu za i przeciw .
Ano tak sądzę . Muszę sprawdzić ta masę . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż anteny na relingu za i przeciw .
Nie mam anteny na dachu . Mam w szybach . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Hahahaha ja po seansie siedziałem jeszcze z 30 min i się zastanawiałem co się stało Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka