Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. O Mother piszesz ? . Niezła impreza była pod koniec z drobnymi przekąskami hahahaha Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  2. Dach odpada ze względu na boxa . Dla mnie najważniejszy jest odbiór ,nadawanie mniej więcej chyba się zdecyduje . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  3. Sterownik zmieniłem chyba z 2 lata temu dopiero teraz pompa . Odpowietrzanie podciśnieniem i jakoś po godzinie było już ok . Faktycznie jak jak ludzie pisanie ABS nie jest już tak bardzo czuły . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  4. Założyłem w końcu pompę ABS quattro hahaha zobaczę czy działa jak śnieg będzie Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  5. W cloverfield paradox wyjaśniona jest 1 część czyli projekt monster i w sumie po części 2 . Sam film do obejrzenia takie 6.5/10 . W październiku podobno część 4 . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  6. Witam . Mam dylemat odnośnie anteny przymocowanej do relingu . Ogariał ktoś temat ? Jest masa na relingu w naszych autkach? Poczytałem trochę na różnych forach i jest to temat sporny . Dobrej pory jeździłem z magnesem i to dużym i niestety źle się dzieje pod nim :/. Naklejka pozostawiła straszne zniszczenia po kilku latach a bez naklejki wiadomo co się dzieje z lakierem . Do tego dochodzi problem z boxem dachowym . Szczerze mówiąc najchętniej to bym wywiercił w tylnej części relingu dwa otwory następnie je nagwintował i przykręcił dorobiony kątowniczek pod główkę od anteny . Jak jest masa na relingu to powinno hulać . Tylko z czego jest zrobiony reling noi czy jest umasowiony . Tak więc chce zamontować na relingu i proszę o pomocne porady [emoji6]. Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  7. Jest cloverfield 3 na cda [emoji6] zaraz lookam . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  8. Na cinemax gliniarz z Beverly hills [emoji6] I po raz enty mój 1 film na własnym video czyli polowanie na czerwony październik na TVN7 . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  9. Panowie macie coś sprawdzonego do podgłiśnienia tylko jednej , wybranej aplikacji ? Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  10. Żyjemy . Wszyscy na bani cały czas i za kółko nie wsiadają . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema . Nie ma ktoś na handello zderzaka sline ze spryskami w kolorze lz9w ? Kurde nie mogę nigdzie znaleźć już sporo czasu . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  12. Elegancko Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  13. Obejrzałem Mother matko boska co tu się wydarzyło . Mózg mi się zlasował . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  14. Zaliczka wpłacona . Czekam na żółtaczkę . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  15. Dawno zapisany Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. Hahahahah Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. No wszędzie muszą nos wetknąć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. Ano niestety :/. My nie wykluczamy adopcji jeszcze. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Hahaha na dwa auta akurat z drugim dzieckiem łatwiej finansowo i w sumie pod każdym względem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. No przy 2 na wyjazd musi box być. Dobre to dla mnie bo na codzień sam jeżdżę i nie potrzebuje większego samochodu a na 2 niestety nie stać . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Wątpliwa sprawa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. Jak chcesz skrzynie z dyfrem puścić to pw Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. No właśnie nie koniecznie bo coś mnie słuchy doszły że 2000 obr chyba Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Daj kolego znać jakie obroty masz na 6b przy 140. Mam teraz z bexa zestaw i masakra 3700 jednak przy dużo . Rozumiem że pod 1.8t p&p Ci podeszła skrzynia, półośki i dyfer? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Uczestnik zlotu : Bongod Osoba towarzyszącą: Ponton Dodatkowa osoba towarzyszącą : Misiek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.